Wpis powstał dzięki współpracy z:

Jason Momoa twierdzi, że fałszywe mroźne wiadomości były używane do odwracania uwagi od sprawy Justice League

Jason Momoa wyraża poparcie dla Raya Fishera i wysyła Warner Bros. za fałszywą zapowiedź filmu Frosty.

Bitwa na słowa między aktorem Ligi Sprawiedliwości Rayem Fisherem a Warner Bros. właśnie stała się znacznie bardziej skomplikowana, ponieważ gwiazda Aquamana, Jason Momoa, publicznie wystąpił w obronie swojego współgwiazda Justice League i potępił Warnera na w tym samym czasie za wydanie fałszywego ogłoszenia, że ​​Momoa pracuje ze studiem nad nowym filmem Frosty the Snowman. Momoa udał się na Instagram, aby opublikować swoje zdjęcie siedzące z Fisherem na Comic-Conie, wraz z następującą mocno sformułowaną wiadomością.

Podsumowując dotychczasowe wydarzenia: W 2017 roku Warner Bros. zabrali Zacka Snydera z filmu Justice League i zastąpili go Jossem Whedonem jako reżyserem. W tym roku ogłoszono cięcie Snydera Justice League i od tego czasu Ray Fisher, który gra Cyborga w filmie, zasugerował, że Whedon pozwolił sobie na obrzydliwe i obelżywe zachowanie na planie, a jego działania były możliwe dzięki Geoffowi z DC. Johns i Jon Berg.

Mniej więcej w czasie, gdy Fisher wygłosił swoje oświadczenia, Warner ogłosił ponowne uruchomienie Frosty the Snowman z Bergem jako producentem i Jasonem Momoa grającym główną rolę w filmie Frosty the Snowman. Wiadomość, że Momoa był gotów współpracować z Bergiem nad nowym projektem, a także fakt, że żaden z pozostałych czołowych członków Ligi Sprawiedliwości nie wyraził poparcia dla Fishera, doprowadziły niektórych do zdyskredytowania jego oskarżeń.

Kilka dni temu Momoa opublikował swoje zdjęcie z Fisherem i oznaczył je tagiem #IStandwithRayFisher. A teraz aktor publicznie poparł aktora Cyborga, jednocześnie wprost twierdząc, że Warner kłamał, mówiąc, że powstaje film Frosty.

Cały dramat jest inny. Warner Media ogłosiło w zeszłym miesiącu, że zamierzają przeprowadzić oficjalne dochodzenie w sprawie roszczeń Fishera. Chociaż początkowo Fisher wydawał się zadowolony z tego oświadczenia, niedawno powiedział, że dochodzenie, które miało być prowadzone przez neutralną stronę trzecią, zostało naruszone, a Warner próbował zatuszować wszelkie dowody wykroczenia.

W międzyczasie Warner wydał oświadczenie, że Fisher odmówił współpracy ze śledczymi, na co Fisher odpowiedział, że zrobił to, ponieważ śledczy nie pracują w uczciwy i przejrzysty sposób. Po tym, jak Momoa udzielił wsparcia Fishera, ten ostatni udał się na Twittera, aby podziękować gwieździe Aquamana.

Tytuł oryginalny: Jason Momoa Claims Fake Frosty News Was Used to Distract from Justice League Case
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: