Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czarna Wdowa prawdopodobnie znów się opóźni jako Soul Eyes Pixara, strumieniowy debiut Disney +

Disney ma zamiar wprowadzić większe zmiany w swoim kalendarzu premier, ponieważ Black Widow i Soul są gotowe do ruchu.

Fani Marvela, którzy szykowali się, by zobaczyć Czarną Wdowę w listopadzie, być może będą musieli wstrzymać te plany. Jak spekulowano ostatnio, wydaje się, że Disney chce jeszcze raz opóźnić nadchodzący film o superbohaterach, ponieważ niepewność w kasie rośnie. W tym samym czasie studio prawdopodobnie zmieni również swoje plany dotyczące najnowszej Soul Pixara, która może skończyć się prosto do streamowania i całkowicie pominąć kina. Chociaż to nie zostało jeszcze oficjalnie ustalone.

Według wielu raportów, Disney najprawdopodobniej przeniesie Czarną Wdowę reżysera Cate Shortland z obecną datą premiery 6 listopada. Film, w którym Scarlett Johnasson powraca jako Natasha Romanoff do pierwszej solowej przygody tej postaci, pierwotnie miał pojawić się w maju. Nic nie wskazuje na to, jak daleko by się posunął, ale niewątpliwie przesunie się do 2021 roku. To może spowodować dalsze problemy.

Kiedy Black Widow opuścił pierwotny majowy termin, cały nadchodzący skład MCU 4 fazy też musiał się ruszyć. Na przykład Eternals został ustawiony na listopad, ale przesunięto go na luty 2021. Ponieważ wszystkie filmy MCU są połączone, kolejność wydania jest ważna. Jeśli Czarna Wdowa będzie musiała się ruszyć, może to oznaczać, że inne nadchodzące filmy również zostaną cofnięte.

Jeśli chodzi o Soul, nadchodzący film muzyczny Pixara z Jamiem Foxxem miał pojawić się tego lata. Obecnie jest datowany na 20 listopada, tego samego dnia co No Time to Die, najnowszy film o Jamesie Bondzie. Mówi się, że Soul może trafić do Disney +, podobnie jak ostatnio w remake’u Mulan. Chociaż to wciąż unosi się w powietrzu, gdyby do tego doszło, nie jest jasne, czy film będzie dostępny za darmo dla subskrybentów, czy też będzie kosztował dodatkowe 30 dolarów, co Mulan.

Kina zostały zamknięte w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie w marcu. Podczas gdy około 70 procent kin znów działa w tym kraju, kinomani jeszcze się masowo nie pojawili. Sale do pokazów mają ograniczoną pojemność, dla jednej osoby. Poza tym nawet wydanie Tenet nie zwiększyło sprzedaży biletów, jak mieli nadzieję Warner Bros. lub właściciele teatrów. Mając to na uwadze, oczekuje się, że większość dużych filmów w kalendarzu na resztę 2020 roku zostanie przeniesiona. No Time to Die, choć jest to warte, wydaje się, że trzyma się swojej obecnej daty i będzie kolejnym hitem, jeśli Disney opóźni oba te filmy.

Black Widow będzie pierwszym filmem MCU w następstwie zeszłorocznych Avengers: Endgame i Spider-Man: Far From Home. Będzie to prequel, rozgrywający się pomiędzy wydarzeniami z Captain America: Civil War i Avengers: Infinity War. W obsadzie są także Florence Pugh, David Harbour i Rachel Weisz. Z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach. Te wiadomości zostały wcześniej zgłoszone przez Variety.

Tytuł oryginalny: Black Widow Likely to Get Delayed Again as Pixar’s Soul Eyes Disney+ Streaming Debut
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: