Wpis powstał dzięki współpracy z:

Trylogia „Cannibalistic Fire” już wkrótce na steelbook Blu-ray

Rodzina seryjnych zabójców Roba Zombie wraca do domu 8 września na Steelbook Blu-ray od Lionsgate.

Rodzina seryjnych zabójców Rob Zombie wraca do domu 8 września na Steelbook Blu-ray od Lionsgate. Radość fanów Rob Zombie! Rodzina Firefly wraca do domu, gdy House of 1000 Corpses, The Devil’s Rejects i 3 From Hell wkraczają na scenę w super fajnej nowej książce Blu-ray ze stali Lionsgate.

Baby Fire fl y, Otis Driftwood, kapitan Spaulding, szeryf Wydell i inne zabójcze postacie Roba Zombie sieją spustoszenie w tryskającej krwi trylogii, która uczyniła ich sławnymi. Dwie młode pary krzyżują się z Otisem Driftwood i kanibalistycznym Ogniem podczas podróży po amerykańskich szlakach w Domu 1000 Zwłok. W „Devil’s Rejects” szeryf Wydell zajmuje się zdeprawowanymi, zabierającymi zakładników mordercami, którzy w wyjątkowo zniszczony sposób ukryli się w zniszczonym motelu. Baby, Otis i Captain Spaulding zostają wreszcie postawieni za kratami w 3 From Hell … ale czy zło naprawdę można zamknąć ?,

Przerażająca trylogia sagi krwi Firefly wraca do domu, gdy Rob Zombie Trilogy pojawia się 8 września na Steelbook ™ Blu-ray od Lionsgate, wyłącznie w Target. Od kultowego ulubionego twórcy filmowego Roba Zombie, trylogia Rob Zombie obejmuje grizzled, przerażające filmy House Of 1000 Corpses, The Devil’s Rejects i 3 from Hell. Gra Rob Zombie Trilogy, zawierająca wszystkie nowe dzieła artysty Vance’a Kelly’ego, będzie dostępna na Steelbook Blu-ray w Target w sugerowanej cenie detalicznej 34,99 USD.

Stalową książkę Rob Zombie Trilogy Blu- promień na cel teraz.

Tytuł oryginalny: Rob Zombie’s Cannibalistic Firefly Trilogy Steelbook Blu-ray Is Coming Soon
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: