Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun Love and Monsters wysyła Dylana O’Briena na poszukiwanie romansu w apokalipsie

Paramount Pictures wydało pierwszy zwiastun Love and Monsters, który pojawi się na VOD premium w przyszłym miesiącu.

Mamy pierwszy zwiastun Love and Monsters. Wcześniej pod tytułem Monster Problems, jest to najnowszy film Paramount Pictures, a także najnowszy film, w którym zdecydowano się na pominięcie kin na rzecz wydania cyfrowego. Dylan O’Brien (Więzień labiryntu, amerykański zabójca) prowadzi obsadę w filmie opisywanym jako pełna zabawy i akcji przygoda. Opierając się na tym, co widzimy na tym wstępnym nagraniu, to nawet nie wyjaśnia, czego widzowie mogą się po nim spodziewać.

Zwiastun zaczyna się od młodej pary, która czas. Wszystko wydaje się normalne. Pokój szybko zostaje przerwany, gdy rozbrzmiewają syreny i potwory zaczynają przejmować władzę nad Ziemią. Jak się dowiadujemy, większość ludzkości została zniszczona przez te gigantyczne bestie. Przez cały czas postać Dylana O’Briena szuka swojej utraconej miłości. Pomimo przeciwności tropi ją, prowadząc go w poszukiwaniu ponownego połączenia się ze swoją panią. Zadanie jest zdradliwe i pełne niebezpieczeństw. Skończyło się na tropieniu kilku dodatkowych ocalałych, oprócz towarzysza psa, po drodze. Reżyserowi zasiada Michael Matthews, który pracuje na podstawie scenariusza Briana Duffielda i Matthew Robinsona. Warto zauważyć, że Shawn Levy i Dan Cohen ze Stranger Things uważają się za producentów. W obsadzie znaleźli się również Jessica Henwick (Underwater, The Matrix 4), Dan Ewing (Power Rangers RPM Home and Away), Michael Rooker (Guardians of the Galaxy, The Walking Dead) i Ariana Greenblatt (Stuck in the Middle, The One and Only Ivan). Film miał pojawić się w lutym. Zostało to jednak opóźnione i ponieważ niepewność w kasie pozostaje niepewna, Paramount zdecydował się zamiast tego na ofertę premium VOD.

Akcja Love and Monsters toczy się siedem lat po Monsterpocalypse. Skupia się na Joelu Dawsonie (Dylan O’Brien), który wraz z resztą ludzkości żyje pod ziemią odkąd gigantyczne stworzenia przejęły kontrolę nad powierzchnią. Po ponownym połączeniu się przez radio ze swoją dziewczyną z liceum Aimee (Jessica Henwick), Joel znów zaczyna się w niej zakochiwać. Niestety Aimee znajduje się ponad 80 mil stąd. Gdy Joel zdaje sobie sprawę, że pod ziemią nie ma już nic dla niego, zaprzecza logice i decyduje się wyruszyć w świat, aby znaleźć swoją dawną miłość, pomimo wszystkich niebezpiecznych potworów, które stoją mu na drodze.

To tylko jeden z wielu filmów, które w tym roku opuściły kina po zamknięciu kina, które rozpoczęło się w marcu. Trolls World Tour był pierwszym zupełnie nowym filmem, który zapoczątkował ten trend, a inne, takie jak Disney’s Mulan, Bill i Ted Face the Music oraz The King of Staten Island, również stworzyły wyjątkowe oferty online. Wydaje się, że studio uważa, że ​​w tym przypadku lepiej jest wziąć pieniądze teraz, niż brodzić w zatłoczonym kalendarzu premier, który szybko stał się 2021. Love and Monsters zadebiutuje 16 października w cenie 19,99 USD za 48-godzinny wypożyczenie od Paramount Pictures. Koniecznie sprawdź sam zwiastun.

Tytuł oryginalny: Love and Monsters Trailer Sends Dylan O’Brien Searching for Romance in the Apocalypse
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: