Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czy wydarzy się Rise of the Guardians 2? Reżyser Peter Ramsey naprawdę chce kolejnego ujęcia

Reżyser Rise of the Guardians, Peter Ramsey, byłby zachwycony możliwością zrobienia kontynuacji.

Reżyser Rise of the Guardians, Peter Ramsey, z przyjemnością miałby okazję nakręcić sequel.

Wydany w 2012 roku, animowany rozkosz reżysera Petera Ramseya, Rise of the Guardians, przypomina film o zespole superbohaterów z różnymi świątecznymi postaciami. Podczas gdy film był dość niszczycielską bombą kasową, DreamWorks Animation Rise of the Guardians był lubiany zarówno przez krytyków, jak i publiczność, i wielu zastanawiało się, czy kiedykolwiek dostaniemy kontynuację. Cóż, Ramsey teraz potwierdził, że chociaż nie ma obecnie planów, z przyjemnością wróci.

Rise of the Guardians był pełnometrażowym debiutem reżyserskim Petera Ramseya, którego twórca pragnął następcy – teraz, gdy ma trochę więcej doświadczenia. Wyraźnie ucieszyłby się z możliwości zrobienia sequela i pracy z tą samą pulą talentów, dodając, że kiedy pracujesz nad czymś przez trzy lata, rozwijasz relacje z tymi małymi wyimaginowanymi postaciami. Więc to twoja rodzina. Bardzo chciałbym zrobić to dobrze.

Rise of the Guardians opowiada historię grupy znanych bohaterów, z których każdy ma własne niezwykłe umiejętności, którzy muszą połączyć siły, aby powstrzymać złego ducha Pitch Black, który rzuca rękawicę, by przejąć świat. Strażnicy składają się ze Świętego Mikołaja, Zębowej Wróżki, Zajączka Wielkanocnego i Piaskowca, którzy werbują nowo powstałego ducha, Jacka Frosta, aby powstrzymać Pitcha Blacka przed pochłonięciem świata w ciemności w walce marzeń i chronić nadzieje, przekonania i wyobraźnia dzieci na całym świecie.

Rise of the Guardians, w którym wystąpili Chris Pine, Alec Baldwin, Jude Law, Isla Fisher i Hugh Jackman, jest pięknie animowany i zawiera chwile prawdziwego blasku w ramach tak sobie opowiadania historii. Pierwszy film pozostawia pewne fundamenty, na których można by budować i teoretycznie może łatwo stać się franczyzą w stylu Avengers dla dzieci w wieku szkolnym. Niestety, ponieważ film zarobił zaledwie 306 milionów dolarów w porównaniu ze swoim budżetem 145 milionów dolarów, a tym samym stracił szacunkowo 83 miliony dolarów z powodu kosztów marketingu i dystrybucji, jest mało prawdopodobne, aby sequel na dużym ekranie kiedykolwiek dostał zielone światło.

Oprócz Rise of the Guardians, Peter Ramsey współreżyserował nagrodzony Oscarem Spider-Man: Into the Spider-Verse w 2018 roku. Film wprowadził widzów do wspólnego multiwersu, Spider-Verse, w którym młody Miles Morales staje się nowym Spider-Manem i dołącza do innych Spider-People z różnych wymiarów, aby połączyć siły, aby uratować Nowy Jork przed Kingpinem. Oszałamiająca publiczność z dzikimi, wieloświatowymi shenaniganami i oszałamiającą animacją, Spider-Man: Into the Spider-Verse doczeka się kontynuacji, chociaż Ramsey nie wróci do kierowania projektem.

Obecnie szczegóły dotyczące Spider-Mana : Into the Spider-Verse 2 są trzymane w dużej mierze w tajemnicy, ale to nie powstrzymało fanów przed zastanawianiem się, które alternatywne wersje Spidey mogą znaleźć się w sequelu. Według Chrisa Millera i jego współpracownika, Phillipa Lorda, niezliczone inne wersje Spider-Mana mogą mieć wpływ na projekt. Myślę, że jest sporo [możliwych postaci] i nie chcę mówić zbyt wiele, ponieważ jest teraz szeroki wachlarz postaci, które wychodzą ze światów Spider-Mana. Miller wyjaśnił wcześniej. I naprawdę fajnie jest pomyśleć o skubaniu tych, których wcześniej nie widziałeś, lub mieć do powiedzenia coś ciekawego.

Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 ma być wydany w kinach 7 października 2022 roku. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości Comicbook.com.

Tytuł oryginalny: Will Rise of the Guardians 2 Happen? Director Peter Ramsey Really Wants Another Shot
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: