Wpis powstał dzięki współpracy z:

Casting Ant-Man 3 Kang ma fanów kwestionujących Fantastyczną Czwórkę Wprowadzenie do MCU

Obsada Jonathana Majorsa w roli Kanga Zdobywcy sprawia, że ​​fani zastanawiają się, czy doprowadzi to do wprowadzenia Fantastycznej Czwórki.

Po niedawnych wiadomościach, że gwiazda Lovecraft County, Jonathan Majors, dołączył do obsady nadchodzącej kontynuacji Marvela, Ant-Man 3, potencjalnie jako supervillain Kang the Conqueror, fani wzięli udział w mediach społecznościowych, aby przedyskutować, czy to oznacza, czy nie że Fantastyczna Czwórka niedługo zadebiutuje na MCU.

Kang the Conqueror to podróżujący w czasie czarny charakter, który w nieco zawiły sposób jest przyszłym potomkiem lidera Fantastycznej Czwórki Reeda Richardsa, aka Pan Fantastyczny. Chociaż na przestrzeni lat w komiksach było kilka różnych wersji Kanga, najbardziej znana wersja nazywa się Nathaniel Richards. Urodzony w 30 wieku na Ziemi-6311, 16-letni Nathaniel jest odwiedzany przez swoją przyszłą postać, którą jest Kang Zdobywca, co skutkuje tym, że Nathaniel robi wszystko, co w jego mocy, aby zapobiec jego ostatecznej przemianie w Kanga.

Potencjalna obsada Kanga sprawia, że ​​fani zastanawiają się, czy to oznacza, że ​​Ant Man 3 doprowadzi do wprowadzenia Fantastycznej Czwórki, z wieloma postaciami opartymi na Majors dołączających do projektu.

Wielu domaga się Założę się, że John David Washington zagra rolę Mr. Fantastic. Podczas gdy aktor niedawno stwierdził, że żadne studio nie zaproponowało mu przyłączenia się do projektu opartego na komiksach, brzmiał, jakby był więcej niż otwarty na to, mówiąc: Tak, daj spokój, człowieku.

Inspiracją do wyboru obsady zasugerowanej przez kilku fanów jest wybór gwiazdy The Good Place, Williama Jacksona Harpera, który byłby absolutnie w stanie wnieść inteligentną, roztrzęsioną energię, która jest synonimem Pana Fantastycznego.

Oczywiście, wciąż są tacy, którzy tęsknią za tym, by gwiazdor A Quiet Place, John Krasinski wcielił się w rolę Reeda Richardsa.

Plotki krążyły od lat o udziale Krasińskiego w projekcie Fantastycznej Czwórki, a sam aktor odpowiada w przeszłości, mówiąc: bardzo chciałbym być we wszechświecie Marvela. Uwielbiam te filmy, ponieważ są fajne, ale uważam też, że są naprawdę dobrze zrobione. I na pewno wielu moich przyjaciół jest w tych filmach. Nie mam pojęcia, co myśli [Marvel]. Ale jeśli uważają mnie za Pana Fantastycznego, nadal traktują mnie, ponieważ bardzo bym chciał.

Na przestrzeni lat wytwórnie miały problemy z ożywieniem Fantastycznej Czwórki na dużym ekranie. Chociaż dwa filmy Fantastyczna Czwórka wydane w 2005 i 2007 roku odniosły umiarkowany sukces, były dalekie od uznania przez krytyków. Restart 2015 w reżyserii Josha Tranka, dziwnie zatytułowany Fant4stic, zbombardował w kasie i spotkał się z szyderstwem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków, ostatecznie stając się przykładem tego, jak nie robić filmu komiksowego. Przejęcie Fox Studios przez Disneya dało fanom nową nadzieję, że być może teraz zobaczą pierwszą rodzinę Marvela, która stanie obok Ant-Mana, Spider-Mana i Doktora Strange w MCU i dostaną adaptację, na którą zasługują.

Ant-Man 3 jest obecnie w fazie rozwoju, a reżyser Ant-Mana, Peyton Reed, powraca do steru, wraz z Paulem Ruddem, Evangeline Lilly i Michaelem Douglasem Douglasem, którzy mają powrócić do swoich ról. Film ma zostać wydany w 2022 roku.

Tytuł oryginalny: Ant-Man 3 Kang Casting Has Fans Questioning the MCU’s Fantastic Four Introduction
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: