Wpis powstał dzięki współpracy z:

South Park premierę odcinka specjalnego wydarzenia pandemicznego

At this point nothing can slow down South Park, not even a global pandemic. Comedy Central announced that the long-running animated series will return on September 30th with an hour-long event titled “The Pandemic Special.” The special airs at 8:00 p.m. ET.  Editors note: This story has been updated to reflect that the episode is

W tej chwili nic nie może spowolnić South Parku, nawet globalna pandemia. Comedy Central ogłosiło, że długo emitowany serial animowany powróci 30 września z godzinnym wydarzeniem zatytułowanym „The Pandemic Special”. Specjalne emisje o 20:00 ET.

Od redakcji: Ta historia została zaktualizowana, aby odzwierciedlić, że odcinek jest wydarzeniem specjalnym, a nie premierą sezonu 24. Żadnych dalszych informacji na temat oficjalnej daty premiery sezonu 24 nie podano przyznane przez Comedy Central. Wydarzenie specjalne rozpoczyna się w miejscu, w którym przerwano South Park. Dla tych, którzy nie śledzili serialu w ostatnich sezonach, tytuł oznacza, że ​​jeden mieszkaniec South Park spróbuje zarobić na tym zbiorowym koszmarze: Randy Marsh. Oto opis odcinka za pośrednictwem Comedy Central:

„Randy godzi się ze swoją rolą w wybuchu COVID-19, ponieważ trwająca pandemia stanowi ciągłe wyzwanie dla mieszkańców South Park. Dzieci szczęśliwie wracają do szkoły, ale nic nie przypomina normalności, którą kiedyś znali, ani ich nauczyciele, ani ich klasa, nawet Eric Cartman. ”,

W zwiastunie poniżej Randy Marsh widzi rosnącą sprzedaż zioła jako okazję do wprowadzenia „pandemicznej oferty specjalnej” dla jego rekreacyjnego biznesu konopnego, Tegridy Farms. Większość 23. sezonu South Park była poświęcona toczącej się fabule Randy’ego w Tegridy Farms. Wygląda na to, że Tegridy Farms powraca i jest silniejsze niż kiedykolwiek. Dla dzieci Cartman jest wyraźnie gotów wykorzystać pandemię jako sposób na wyjście ze szkoły.

Jak w zegarku, South Park bez opóźnień wraca do telewizji tej jesieni. Podczas gdy wiele hollywoodzkich produkcji tymczasowo przestało kręcić z powodu pandemii COVID-19, animowane programy były w wyjątkowej sytuacji, aby kontynuować produkcję na odległość. Comedy Central nie ujawniło informacji o tym, jak South Park radzi sobie z procesem produkcji specjalnego wydarzenia lub sezonu 24.

Jedną dużą zmianą w sezonie 24 jest sposób, w jaki fani będą mogli transmitować nowy sezon. Według Comedy Central, całkowicie nowe odcinki zaczną być transmitowane wyłącznie w South Park Studios, CC.com i aplikacji Comedy Central natychmiast po emisji na zachodnim wybrzeżu. Innym nowym domem streamowania w South Park jest HBO Max. Nowe odcinki sezonu 24 będą dostępne w HBO Max 24 godziny po premierze. Cała biblioteka South Park jest obecnie nadawana w HBO Max.

Tytuł oryginalny: South Park To Premiere A Pandemic Special Event Episode
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: