Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ryan Reynolds zamienia nową reklamę kawy Hugh Jackmana w jednego wielkiego trolla

Hugh Jackman zwerbował swojego kumpla / wroga Ryana Reynoldsa do reklamy swojej firmy Laughing Man Coffee.

Kochający feud między Ryanem Reynoldsem a Hugh Jackmanem trwa. Były aktor Wolverine, Jackman, pierwotnie wprowadził na rynek kawę Laughing Man Coffee w 2011 roku, a ostatnio zwrócił się do swojego przyjaciela Reynoldsa, aby opowiedział nową reklamę firmy. Jak można się było spodziewać, Reynolds wykorzystał tę okazję, aby nie tylko podkreślić zalety marki kawy, ale także przy okazji zadać kilka ciosów Jackmanowi.

Hugh Jackman udostępnił reklamę media społecznościowe z podpisem, szczere spojrzenie na dzień z mojego życia. Film przedstawia Jackmana, który budzi się, aby rozpocząć dzień, a Ryan Reynolds zapewnia lektor, wymieniając niektóre z jego imponujących osiągnięć. Chociaż narracja jest pochlebna, to, co robi Jackman na ekranie, zaprzecza temu, co się mówi na każdym kroku. Pomiędzy krzyczeniem na dzieci na ulicy, byciem niegrzecznym dla swojego psa i rzucaniem budzika, Jackman zaprzecza obrazowi, jaki wielu z nas ma o nim w naszych umysłach. Tak jest do momentu, gdy wszystko wróci na koniec. Reynolds udostępnił film na swoim kanale YouTube z następującą wiadomością.

W zeszłym roku Ryan Reynolds wyprodukował reklamę dla Laughing Man Coffee, a Jackman odwzajemnił przysługę w zabawny sposób, tworząc jedną, choć w mniej troskliwy sposób, dla Aviation Gin. Firma alkoholowa, podobnie, okazała się sukcesem dla Reynoldsa, który niedawno sprzedał ją za ogromną sumę. Oprócz bycia ukochanym aktorem, Reynolds nieustannie udowadnia, że ​​jest ekspertem w dziedzinie marketingu i doświadczonym biznesmenem.

Ryan Reynolds, najlepiej znany z roli Deadpoola, pomógł uczynić te filmy wielkim hitem, będąc aktywnym uczestnik akcji marketingowych. Aktor ma również udziały w kilku firmach, w tym w Mint Mobile. Po raz kolejny udowadniając swoją bystrość, Reynolds zdołał wycofać Ricka Moranisa z emerytury na potrzeby reklamy Mint Mobile, co oznacza pierwszy występ Moranisa przed kamerą od lat. Bez względu na to, jakie kochające dźgnięcia Hugh Jackman i Reynolds mogą handlować między sobą w Internecie, nie ma wątpliwości, że jest to prawdopodobnie dobry ruch biznesowy dla Laughing Man Coffee. Nie wspominając o świetnej zabawie dla swoich fanów.

Jeśli chodzi o to, co obaj robią poza tym, Hugh Jackman skończył z Wolverine, ale jest zajęty. Zakończył zdjęcia do thrillera Reminiscence, a także zagra w nowym filmie biograficznym o Enzo Ferrari w reżyserii Micahela Manna. Tymczasem Ryan Reynolds wciąż ma nadzieję, że Deadpool 3 ruszy z ziemi, teraz, gdy Disney kontroluje serię. Ukończył Free Guy, który ma przybyć obecnie w grudniu, choć może się opóźnić do 2021 roku. Reynolds również niedawno wrócił do kręcenia Red Notice dla Netflix z Dwayne Johnson i Gal Gadot. Koniecznie obejrzyj reklamę na kanale YouTube Ryana Reynoldsa.

Tytuł oryginalny: Ryan Reynolds Turns Hugh Jackman’s New Coffee Commercial Into One Big Troll
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: