Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zestaw Lego Star Wars Mos Eisley Cantina odsłania ogromny ul szumowiny i nikczemności

Lucasfilm nawiązał współpracę z LEGO przy tworzeniu nowego, ogromnego, szczegółowego zestawu Star Wars Mos Eisley Cantina.

Scena Mos Eisley Cantina z filmu Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja pozostaje jednym z najbardziej kultowych momentów w historii tej długoletniej serii. Teraz fani mogą odtworzyć tę scenę za pomocą nowego zestawu LEGO, który pojawi się w październiku. To nie pierwszy raz, kiedy LEGO wyprodukowało zestaw przedstawiający ul szumowiny i złoczyńców, ale jest on zdecydowanie najbardziej szczegółowy. A także, co nie jest zaskakujące, najdroższe.

LEGO Star Wars Mos Eisley Cantina jest częścią serii Master Builder i składa się z 3187 elementów. Dzięki tak wielu elementom uzyskuje się imponujący poziom szczegółowości, z pozornie każdą chwilą i ikonicznym obrazem z sekwencji uchwyconej w zestawie. Dyrektor projektowy LEGO Star Wars Jens Kronvold Frederiksen miał to do powiedzenia na ten temat.

21 minifigurek LEGO Star Wars, w tym Chewbacca, Obi-Wan Kenobi, Ponda Baba, Garindan i Labria, a także droid R2-D2 LEGO figurka i figurka LEGO Dewback znajdują się w zestawie. Tak, członkowie zespołu cantina, Figrin D’an i Modal Nodes, również tam są. Dach Cantiny jest zdejmowany, co umożliwia łatwy dostęp do różnych kabin. Model ma ponad 7,5 cala wysokości, 20,5 cala szerokości i 23 cale głębokości po otwarciu. Zawiera również doczepiane budynki i 2 Śmigacze, aby dopełnić wygląd.

Jedną z funkcji, która z pewnością spodoba się zagorzałym fanom, jest jedna z wielkich debat o Gwiezdnych Wojnach. Kto strzelił pierwszy, Han czy Greedo? LEGO nie przyjmuje twardej postawy. Zamiast tego pozwalają jednostce decydować. Model zawiera wyrzutnik, dzięki czemu minifigurka może wyskoczyć z siedzenia w kabinie, w której Han i Greedo mieli słynną konfrontację. Siedzisko wyrzutnika jest dołączone po obu stronach, pozostawiając to Tobie.

Jeśli chodzi o cenę, zestaw kosztuje 349,99 $. Choć może to być kosztowne, jest to zgodne z tym, do czego służą najlepsze zestawy LEGO. Ale to głównie wycenia to dla dzieci. Jest to skierowane do zapalonych kolekcjonerów i zagorzałych fanów. Zalecane jest dla osób, które ukończyły 18 lat. LEGO Star Wars Mos Eisley Cantina pojawi się 1 października, a wczesny dostęp VIP rozpocznie się 16 września. Aby się zarejestrować lub uzyskać dodatkowe informacje, wejdź na LEGO.com.

Tytuł oryginalny: Lego Star Wars Mos Eisley Cantina Set Unveils a Massive Hive of Scum and Villainy
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: