Wpis powstał dzięki współpracy z:

The Suicide Squad to prosta komedia, mówi gwiazda Joel Kinnaman

Joel Kinnaman omawiał swój powrót do Suicide Squad, ujawniając, że The Suicide Squad jest przezabawny i „coś naprawdę wyjątkowego”.

Joel Kinnaman omawiał swój powrót do Suicide Squad, ujawniając, że The Suicide Squad jest przezabawny i „coś naprawdę wyjątkowego”.

Nadchodzący film komiksowy The Suicide Squad stwierdza, że ​​gwiazda Altered Carbon, Joel Kinnaman, powraca do roli Ricka Flag, specjalisty amerykańskich sił specjalnych. Ostatnio widziany w Suicide Squad w 2016 roku, Kinnaman dyskutował teraz, dlaczego zdecydował się wrócić, ujawniając, że jest to w dużej mierze spowodowane komediową wrażliwością reżysera Jamesa Gunna.

Joel Kinnaman pojawił się jako pierwszy z powrotem w 2016 roku jako część reżysera Davida Ayera Suicide Squad. Chociaż film odniósł ogromny sukces finansowy, został krytycznie zmasakrowany ze względu na nierówny ton, który prawdopodobnie był produktem ubocznym ingerencji studia. Cóż, według Kinnamana, tym razem nie będzie to problemem, ponieważ Gunn mocno opiera się na humorze obok nieuniknionej akcji.

Wygląda na to, że komediowe stylizacje scenariusza dały Kinnamanowi szansa na więcej zabawy z postacią, a aktor jest przekonany, że to nie tylko zapewniło mu lepsze wrażenia z kręcenia filmu, ale także stworzy lepszy film dla widzów.

Rick Kinnamana Flaga nie będzie jedyną znaną twarzą w The Suicide Squad, ponieważ zostało potwierdzone, że dołączy do niego Margot Robbie jako Harley Quinn, Viola Davis jako Amanda Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag i Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, który wszyscy ponownie wcielają się w role z Suicide Squad z 2016 roku. Obok nich pojawi się kilka nowych twarzy, a reszta zespołu złożona z Davida Mastmalchiana jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, John Cena jako Peacemaker, Flula Borg jako Javelin, Nathan Fillion jako T.D.K. Peter Capaldi jako myśliciel, Pete Davidson jako Black Guard, Alice Braga jako Sol Soria, Sean Gunn jako Weasel, Michael Rooker jako Savant, Mayling Ng jako Mongal, Steve Agee jako King Shark i Idris Elba jako Bloodsport.

The Suicide Squad ma zostać wydany w przyszłym roku, a film ma być samodzielną przygodą dla członków zespołu, chociaż szczegółowe szczegóły fabuły są obecnie nieznane. Drużyna samobójców ma zostać wydana w Stanach Zjednoczonych 6 sierpnia 2021 r. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości CBR.

Tytuł oryginalny: The Suicide Squad Is a Straight-Up Comedy Says Star Joel Kinnaman
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: