Wpis powstał dzięki współpracy z:

Super Mario Animated Movie ma datę premiery 2022, czy The Legend of Zelda jest następny?

Nintendo ogłosiło plany rozszerzenia zawartości wizualnej w ciągu najbliższych kilku lat, co ma wielu nadziei na The Legend of Zelda.

Animacja Super Mario Bros. została potwierdzona na rok 2022. Twórca Mario, Shigeru Miyamoto, jest producentem bardzo oczekiwanego projektu. Oprócz nowych wiadomości o Mario, Nintendo ujawniło również plany rozszerzenia zawartości wizualnej w ciągu najbliższych kilku lat, co daje fanom nadzieję na projekt z udziałem The Legend of Zelda. Według nowego raportu biznesowego firmy Nintendo, produkcja filmu animowanego Super Mario idzie gładko i chcą się rozszerzyć. Możesz przeczytać fragment raportu poniżej.

Fani Nintendo już od jakiegoś czasu czekali na animację Super Mario. Po raz pierwszy ogłoszono to w 2017 roku, ale Nintendo flirtowało z pomysłem przeniesienia kultowego hydraulika gier wideo z powrotem na duży ekran przez lata po katastrofalnym filmie aktorskim na początku lat 90. Mając to na uwadze, możliwy projekt z udziałem The Legend of Zelda jest również czymś, nad czym wielu się zastanawiało. Chociaż nie ma potwierdzenia serii lub przygody na dużym ekranie, Nintendo chce się dalej rozwijać. Raport biznesowy jest kontynuowany poniżej.

W 2015 roku doniesiono, że Netflix chciał przystosować The Legend of Zelda do serialu podobnego do Game of Thrones HBO. Jednak od lat nie było żadnych aktualizacji dotyczących zgłoszonego projektu. Kilkadziesiąt razy krążyły pogłoski o filmowej adaptacji serii gier wideo Zelda, ostatnio z Brie Larson w roli głównej w Princess Zelda, chociaż wydaje się, że bardziej lubi grać Samus Aran w filmie Metroid. Film Metroid jest również czymś, o czym mówi się dość często, zwłaszcza od niedawnego entuzjazmu Larsona dotyczącego możliwej adaptacji na dużym ekranie.

Wraz z sukcesem Detective Pikachu i Sonic the Hedgehog, Nintendo może skończyć z wielki hit w ich rękach filmem Super Mario. Klątwa gier wideo została najwyraźniej zniesiona przez wspomniane filmy i kilka wyjątków z ostatnich lat. Sonic the Hedgehog 2 jest obecnie w fazie rozwoju, a nowy film Mortal Kombat jest również w drodze.

Nintendo ma mnóstwo postaci do zabrania na duży lub mały ekran, więc będzie ciekawie zobaczyć co zdecydują się kontynuować w przyszłości. Na początku lat 90. były programy dla The Legend of Zelda i Super Mario Bros. Jeśli chodzi o ożywianie gier w nowy sposób, Nintendo nie spieszy się, aby upewnić się, że wszystko odbywa się tak, jak lubią. Mając to na uwadze, minie trochę czasu, zanim zobaczymy dalsze treści wizualne od producenta gier wideo.

Tytuł oryginalny: Super Mario Animated Movie Gets 2022 Release Date, Is The Legend of Zelda Next?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: