Wpis powstał dzięki współpracy z:

Joaquin Phoenix zaoferował zwrot 50 milionów dolarów za 2 Joker Sequels?

Warner Bros. podobno zaoferował Joaquinowi Phoenixowi mnóstwo gotówki na podpisanie dwóch sequeli Jokera.

Warner Bros. podobno zaoferował Joaquinowi Phoenixowi mnóstwo gotówki na zapisanie się na dwa sequele Jokera.

Warner Bros. podobno poważnie myśli o odzyskaniu Joaquina Phoenixa, nie tylko dla Jokera 2, ale także dla kolejnej kontynuacji, która zakończyłaby trylogię. Joker przybył w zeszłym roku i stał się nieoczekiwanie wielkim hitem zarówno krytycznym, jak i komercyjnym, choć może to być kontrowersyjne. W związku z tym studio wydaje się być zainteresowane przywróceniem Phoenixa pod makijaż, aby ponownie zagrać jako czarny charakter DC. Podobno w ramach zachęty oferują mu mnóstwo gotówki.

Według nowego raportu Joaquinowi Phoenixowi zaoferowano 50 milionów dolarów zwrotu za Jokera 2 i 3. Warner Bros. mam nadzieję, że filmy mogą być gotowe odpowiednio w 2022 i 2024 roku. Dzieje się tak po tym, jak Phoenix zabrał do domu Oscara dla najlepszego aktora na początku tego roku podczas rozdania Oscarów, kończąc sezon ogromnych nagród. Ponadto Joker zarobił w kasie ponad 1 miliard dolarów, co czyni go niezwykle dochodowym, biorąc pod uwagę jego stosunkowo niewielki budżet. Nienazwany insider miał to do powiedzenia na ten temat.

Rzeczywiście, zarówno Joaquin Phoenix, jak i reżyser Todd Phillips początkowo myśleli o tym jako o samodzielnym, jednorazowym projekcie. Jednak sukces adaptacji DC Comics z oceną R uniemożliwił Warner Bros. zrezygnowanie z gry franczyzowej. Do tego momentu podobno chcą zablokować długoterminowe zaangażowanie z całym zespołem filmowym.

Bradley Cooper był producentem Jokera, który nie był szeroko reklamowany pomimo jego listy A status. Chociaż wiele zrobiono z możliwego zaangażowania Martina Scorsese. Chodzi o to, aby trzymać razem ten sam zespół. Nie naprawiaj tego, co nie jest zepsute. Ale Joaquin Phoenix musiałby podpisać kontrakt na przerywanej linii i podjąć ogromne zobowiązanie, co jest czymś, co aktor wcześniej się wahał. Phoenix występował w Marvel’s Doctor Strange kilka lat temu, zanim Benedict Cumberbatch zgłosił się do tej roli.

Wcześniej ujawniono, że Warner Bros. był na wczesnym etapie tworzenia kontynuacji. Podczas rozmów nikt nie podpisał żadnych umów dotyczących kontynuacji. W obliczu niepewności na rynku kinowym, pewne zakłady staną się ważniejsze niż kiedykolwiek. Chociaż Joker 3 może trochę wyprzedzać, Joker 2 wydaje się tak solidny, jak wszystko może być. Z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość przychodzi do nas przez Mirror.

Tytuł oryginalny: Joaquin Phoenix Offered $50M to Return for 2 Joker Sequels?
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: