Wpis powstał dzięki współpracy z:

James Gunn zaprasza wszystkich dyrektorów DC do odwiedzenia Guardians of the Galaxy Vol. 3 zestaw

James Gunn wysyła otwarte zaproszenie dyrektorom DCEU, aby odwiedzili go na planie filmowym MCU.

James Gunn wysyła otwarte zaproszenie do reżyserów DCEU, aby odwiedzili go na planie filmowym MCU.

Nie możesz przeliterować śmiertelnej rywalizacji bez DCEU i MCU! Cóż, w rzeczywistości możesz, ale w umysłach pewnej części fanów filmów komiksowych nie możesz. Ta część fandomu patrzy na reżysera Jamesa Gunna z głęboką podejrzliwością, ponieważ pracuje on nad Guardians of the Galaxy Vol. 3 w tym samym czasie co The Suicide Squad DCEU. Jeden z fanów zapytał niedawno Gunna na Twitterze, czy dyrektorzy lub dyrektorzy DCEU mogą odwiedzać zestawy filmów Marvela, na co Gunn odpowiedział otwartym zaproszeniem dla wszystkich twórców DCEU, których podziwia.

Cała debata rozpoczęła się, gdy James Gunn niedawno ujawnił, że showrunner MCU Kevin Feige odwiedził go na planie The Suicide Squad. Doprowadziło to do tego, że niektórzy fani DC oskarżali Gunna o ujawnienie tajemnic z planów filmowych DCEU do konkurencji.

Gunn odpowiedział na takie ataki na Twitterze z rozbawieniem i nie jest jasne, ilu oskarżycieli jest po prostu próbując go trollować, a ilu naprawdę widzi filmowca jako kreta wysłanego z obozu Marvela, by szpiegował DC. Takie dziwaczne teorie krążyły w fandomie DC od czasu, gdy Kevin Feige oświadczył, że zazielenił Captain America: Civil War w odpowiedzi na informację, że DC wypuści Batmana v. Supermana.

Jak dotąd Gunn odpowiedział tak dziwnie atakuje z humorem i nie wydaje się zaniepokojony, że niektórzy fani DC postrzegają go jako szpiega MCU. Obsada filmowca nadchodzącego The Suicide Squad również nie wydaje się podzielać poglądów takich fanów, z Joelem Kinnamanem, który grał Ricka Flag w oryginalnym Suicide Squad, ostatnio wyrażając swoją radość z pracy z Gunnem przy ponownym uruchomieniu.

The Suicide Squad, napisany i wyreżyserowany przez Jamesa Gunna, opowiada historię grupy nikczemnych najemników wykorzystywanych przez rząd do prowadzenia tajnych operacji na całym świecie. W filmie występuje obsada składająca się z Violi Davis jako Amandy Waller, Joela Kinnamana jako Rick Flagg, Michaela Rookera jako Savanta, Fluli Borg jako Javelina, Davida Dastmalchiana jako Polka-Dot Man, Margot Robbie jako Harley Quinn, Daniela Melchior jako Ratcatcher, Idris Elba jako Bloodsport, Mayling NG jako Mongal, Peter Capaldi jako Myśliciel, Alice Braga jako Solsoria, Steve Agee jako King Shark, Pete Davidson jako Blackguard, Nathan Fillion jako TDK, Sean Gunn jako Weasel, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, John Cena jako Peacemaker, Taika Waititi i Storm Reid.

Tytuł oryginalny: James Gunn Invites All DC Directors to Visit Guardians of the Galaxy Vol. 3 Set
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: