Wpis powstał dzięki współpracy z:

Bill & Ted Face the Music Almost Had One Big Downer of an Ending

Oryginalne zakończenie Bill & Ted Face The Music nie zawsze było szczęśliwym, optymistycznym zakończeniem trylogii, którą mamy teraz.

Oryginalne zakończenie Bill & Ted Face The Music nie zawsze było szczęśliwym, optymistycznym zakończeniem trylogii, którą mamy teraz.

Trudno o tym myśleć bardziej dobroduszny serial niż Bill i Ted. Ostatni wpis w trylogii franczyzowej, niedawno wydany Bill & Ted Face the Music, utrzymywał dobry nastrój dzięki nowej, przewiewnej przygodzie, która zakończyła się na wysokim poziomie, gdy cała ludzkość dosłownie zebrała się, by zagrać do najpopularniejszej piosenki, jaką kiedykolwiek napisano. . W wywiadzie dla Collidera, współautor filmu, Ed Solomon, ujawnił, że oryginalne zakończenie filmu pozostawiło widzów znacznie gorszą nutą.

Wow. Porozmawiaj o pozytywnych oczekiwaniach. Po dwóch filmach, w których warto było nalegać, by muzyka Billa i Teda zmieniła świat, Face the Music ujawniłoby, że to córki duetu przez cały czas miały zostać wybranymi.

Co ciekawe, prawie dokładnie ten sam „zwrot” opowiadania historii pojawił się ostatnio w innej serii, w Terminator: Dark Fate, gdzie ujawniono, że John Connor nie był wybranym zbawcą ludzkości, ale raczej zbawcą była nowa postać kobieca wprowadzona do filmu. To odkrycie nie spodobało się fanom, a Bill i Ted raczej nie poradzili sobie lepiej. Na szczęście ostatni akt Face the Music został zmieniony na coś znacznie bardziej obiecującego, co było również satysfakcjonującą zapłatą z poprzednich dwóch filmów z serii.

Wyreżyserowany przez Dean Parisot i napisany przez Chrisa Mathesona i Eda Solomon, Bill & Ted Face the Music z obsadą główną, w skład której wchodzą Keanu Reeves, Alex Winter, Anthony Carrigan, Kid Cudi, Brigette Lundy-Paine i Samara Weaving. Film jest teraz w kinach i na żądanie w jakości premium wideo. Ta historia pierwotnie ukazała się w Collider.

Tytuł oryginalny: Bill & Ted Face the Music Almost Had One Big Downer of an Ending
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: