Wpis powstał dzięki współpracy z:

Czy Demon’s Souls trafią na Xbox i PC?

Niedawna prezentacja PlayStation 5 wywołała zaskakująco uzasadnioną liczbę pytań dotyczących tego, czy remake Demons Souls pojawi się na Xboksie, PC i potencjalnie na innych platformach. Ci, którzy oglądali wydarzenie cyfrowe, mogli zauważyć, że oryginalna wersja rozgrywki w Demons Souls kończyła się ekranem, na którym zaznaczono

Niedawny pokaz PlayStation 5 wywołał zaskakująco uzasadnioną liczbę pytań dotyczących tego, czy remake Demon’s Souls pojawi się na Xbox, PC i potencjalnie na inne platformy.

którzy oglądali wydarzenie cyfrowe, być może zauważyli, że oryginalna wersja zwiastuna rozgrywki Demon’s Souls zakończyła się ekranem, na którym stwierdzono, że remake „nie będzie dostępny na innych konsolach przez ograniczony czas” i pozornie będzie „dostępny również na PC”. Jednak Sony wkrótce poinformowało Kotaku i inne strony internetowe, że wzmianka o Demon’s Souls pojawiających się na innych platformach była wynikiem „błędu ludzkiego”. Kiedy PC Gamer naciskał na Sony, aby uzyskać więcej informacji, po prostu powtórzyli, że Demon’s Souls jest „wyłącznie na PlayStation 5”,

Tak więc bardzo szybka odpowiedź na postawione przez nas pytanie brzmi, że Demon’s Souls będzie będzie dostępne na PS5 12 listopada. Ponadto Sony nie ujawniło oficjalnie żadnych dalszych planów przeniesienia nadchodzącego remake’u na dodatkowe platformy w najbliższej przyszłości. Chociaż wydaje się, że to rozwiązuje problem, nie wszyscy są przekonani, że ta sytuacja jest naprawdę taka prosta.

Sedno tej wątpliwości wynika z faktu, że początkowy zwiastun Demon’s Souls zawierał jakiekolwiek wzmianki o nadchodzącej na inne platformy z dowolnego powodu. Wszyscy od czasu do czasu popełniamy ludzkie błędy, ale pomysł, że Sony przypadkowo wskaże, że jedna z ich największych nadchodzących gier (a teraz potwierdzona premiera na PS5) może pojawić się na innych platformach, jest trudny do uwierzenia.

To, co sprawia, że ​​ta historia jest jeszcze bardziej interesująca, to fakt, że wczorajsze zwiastuny wskazywały, że inne gry (.), w szczególności Final Fantasy XVI) również pojawią się na PC. Jednak Sony i przedstawiciele różnych studiów stwierdzili później, że te odniesienia również były niedokładne. Znowu rozumiemy, że jeśli czujesz, że tak wiele studiów może popełnić podobny błąd na tak dużej scenie.

Chociaż na pewno nie chcemy wzbudzać czyichkolwiek nadziei ani przekazywać spekulacji jako faktów. , nadal istnieje bardzo duża szansa, że ​​Demon’s Souls pojawią się w pewnym momencie na PC (i być może na inne platformy). Sony nie tylko ostatnio wskazało, że jest zainteresowane zwiększeniem liczby portów PC w niektórych swoich tytułach, ale okrzyki o port Bloodborne na PC sugerowałyby, że remake Demon’s Souls byłby prawdopodobnie hitem wśród graczy PC. Jak zawsze z pewnością będziemy Cię na bieżąco informować o wszelkich dalszych informacjach dotyczących tej historii.

Tytuł oryginalny: Is Demon’s Souls Coming to Xbox and PC?
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: