Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wychowany przez Wolves sezon 2 Potwierdzony przez HBO Max

Wychowany przez Wolves sezon 2 został oficjalnie potwierdzony w przysłowiowym pakiecie, jakim jest ciągła zawartość HBO Max. Rzeczywiście, zaledwie dwa tygodnie po premierze 3 września tego epickiego, stylistycznie napędzanego dramatu science fiction na kanale premium telewizji kablowej, zamówiono drugi sezon Raised by Wolves we współpracy z firmą WarnerMedia.

Wychowany przez Wolves Sezon 2 został oficjalnie potwierdzony w przysłowiowym pakiecie, jakim jest stała linia zawartości HBO Max. Rzeczywiście, zaledwie dwa tygodnie po premierze 3 września epickiego, stylistycznie napędzanego dramatu science fiction na kanale premium telewizji kablowej, zamówiono drugi sezon Raised by Wolves, a firma WarnerMedia podała 50% wzrost oglądalności. na drugi tydzień programu. Serial jest dziełem pisarza Aarona Guzikowskiego, który napisał scenariusze, takie jak przełom reżyserski Denisa Villeneuve’a w reżyserii Dune, Więźniowie i remake Papillona z 2017 roku, a także stworzył serial kryminalny z udziałem Jasona Momoa, The Red Road w latach 2014–2015. Jednak początkowy szum wokół serialu był zakotwiczony w zaangażowaniu wielkiego gatunku Ridleya Scotta, który wyreżyserował i wyprodukował duet odcinków.

Sarah Aubrey, szefowa HBO Max Head of Original Content, chwali odnowę serialu o dalekiej przyszłości, osadzonej na innej planecie w oświadczeniu:

„Kiedy myślę o Raised by Wolves, myślę o artyzmie, artyzmie w tworzeniu fascynującej fabuły, artyzmie w projektowaniu produkcji nie z tego świata, efektach specjalnych i kinematografii, artyzmie w portretach naszych aktorów tych pamiętnych postacie i kunszt związany z legendarnym dziełem Ridleya Scotta, Aarona Guzikowskiego i naszej fenomenalnej ekipy ”. Dodaje: „Ten zajmujący najwyższe miejsca na listach przebojów serial pięknie łączy cechy Ridleya z gatunku science-fiction i horroru, jednocześnie oferując fanom jedną z najbardziej oryginalnych historii, jakie widzieli od jakiegoś czasu. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie sezon 2. ”,

Wychowany przez wilki przedstawia ambitną historię osadzoną na tajemniczej (opartej na faktach) planecie Kepler 22b we wczesnym etapie kolonizacji przez ludzkie życie, skupiającą się na parze androidów, matce (Amanda Collin) i ojcu (Abubakar Salim), którym powierzono wychowanie i opiekę nad grupą ludzkich dzieci, najbardziej skupioną na dociekliwym Campion (Winta McGrath). Jednak syntetyczni nadzorcy tego prowizorycznego żłobka podejmują swoje obowiązki na przerażająco dosłownych, splątanych w pętlę logiki poziomach, mordując dorosłych, których postrzegają jako zagrożenie dla ich zadania, co potęguje wewnętrzne konflikty ludzkich kolonistów, które dzielą ich na ideologiczne frakcje ateistów i czczących boga słońca mitraickiego. W skład obsady wchodzą również Travis Fimmel, Jordan Loughran, Niamh Algar, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah i Ivy Wong.

Jako legendarny reżyser Alien Fame, Ridley Scott, który sterował pilotem i drugim odcinkiem Raised by Wolves, wyjaśnia wczesną cichą naturę serialu (początkowo wymachując intrygującym androgynicznym wizerunkiem matki Collina) i proces twórczy przechodząc do sezonu 2 – najwyraźniej potwierdzając swoje dalsze zaangażowanie w serial:

„Będąc wyrafinowanym reklamodawcą, byłem powalony niezwykłą kampanią prowadzoną przez marketing HBO Max, która przedstawiała ambitną fabułę w tak prowokacyjny i namacalny sposób, a także zręcznie ustawiła nasz pierwszy sezon Wychowany przez Wolves jako program, który trzeba obejrzeć. ” Scott dodaje: „Selektywne zgłębianie bogactwa historii Aarona musiało być godnym uwagi wyzwaniem. Byliśmy jeszcze szczęśliwsi, że publiczność zareagowała tak entuzjastycznie. Jesteśmy już głęboko w „warstwach” sezonu 2, ponieważ Aaron zaczął kształtować to, co naszym zdaniem będzie kolejnym wspaniałym sezonem, który pobudzi wyobraźnię. ”,

Wychowany przez Wolves Sezon 2 nie ma jeszcze okna produkcyjnego ani premierowego i nie wydaje się prawdopodobne, aby w pozostałej części roku 2020, podziwianego przez COVID, nastąpił jakiś postęp. Jednak inauguracyjny sezon serialu nadal trwa, ponieważ po debiucie pierwszych trzech odcinków 3 września pojawiły się cotygodniowe premiery dwóch odcinków. Rzeczywiście, odcinki 6 i 7 właśnie trafiły dziś do HBO Max.

Tytuł oryginalny: Raised by Wolves Season 2 Confirmed by HBO Max
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: