Wpis powstał dzięki współpracy z:

Scream 5 filmów później w tym miesiącu, piosenkarka / modelka Sonia Ben Ammar dołącza do obsady

Sonia Ammar dołączyła do obsady Scream 5, gdy produkcja szykuje się do kontynuacji horroru.

Obsada Scream 5 wciąż rośnie, a do zespołu dołączyła francuska modelka, piosenkarka i wschodząca aktorka Sonia Ammar. Ale ta obsada ma nieco większe znaczenie, ponieważ niesie ze sobą również wiadomość, że oczekiwana kontynuacja horroru ma rozpocząć się przed końcem miesiąca. Po prawie dziesięciu latach Ghostface i Sidney Prescott ponownie spotkają się twarzą w twarz.

Według nowego raportu Spyglass Media, który ostatnio nabył prawa do serii Scream rok, a Paramount Pictures ma rozpocząć zdjęcia do sequela w tym miesiącu. Jak informowaliśmy wcześniej, produkcja odbędzie się w Wilmington w Północnej Karolinie. Będzie to jeden z najbardziej znanych projektów do rozpoczęcia produkcji od czasu zatrzymania Hollywood w marcu, kiedy większość filmów i programów telewizyjnych będzie musiała nacisnąć przycisk pauzy. Podczas gdy niektóre filmy, takie jak The Batman i Jurassic World: Dominion, wznowiono kręcenie, bardzo niewiele z nich rozpoczęło ten proces od momentu rozpoczęcia początkowego zamknięcia. Studia używają rygorystycznego zestawu protokołów BHP, aby spróbować, ale nadal istnieje ryzyko związane z kręcę teraz. Jeśli chodzi o Sonię Ben Ammar, wschodząca gwiazda dołącza do zespołu, w skład którego wchodzą powracający członkowie obsady Neve Campbell (Sidney Prescott), David Arquette (Dewey Riley), Courtney Cox (Gale Weathers) i Marley Shelton (Judy Hicks). Inne nowości w serii to Jack Quaid (The Boys), Melissa Barrera (In the Heights), Jenna Ortega (Jane the Virgin), Dylan Minnette (13 Reasons Why), Mason Gooding (Love, Victor), Kyle Gallner (Veronica Mars), Jasmine Savoy Brown (The Leftovers) i Mikey Madison (Better Things). To będzie pierwsza ważna rola filmowa Ammara.

Na razie szczegóły fabuły są ściśle ukrywane. Matthew Lillard niedawno powtórzył, że wierzy, iż jego postać Stu przeżyła pierwszy film. David Arquette również zgodził się na powrót Kirby’ego Haydena Panettiere’a, mimo że jej postać również najwyraźniej umarła. Ale horrory całkiem dobrze wskrzeszają zmarłych.

Nieżyjący już Wes Craven wyreżyserował wszystkie cztery poprzednie części serii. Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett (Ready or Not) z grupy filmowej Radio Silence wraz ze swoim partnerem Chadem Villellą, producentem wykonawczym. Scenariusz napisali James Vanderbilt (Tajemnica morderstwa, Niesamowity Spider-Man) i Guy Busick (Ready or Not, Castle Rock). Oryginalny scenarzysta Kevin Williamson jest również producentem wykonawczym. Williamson współtworzył serię wraz z Cravenem. Scream został wydany w 1996 roku, a trzy sequele pojawiły się w 2011 roku, kiedy Scream 4 trafił do kin. Jest to jedna z najpopularniejszych serii horrorów w historii kina, a filmy przynoszą łącznie ponad 600 milionów dolarów w kasie.

Scream 5 ma wejść do kin 14 stycznia 2022 roku. jest już za dobrze ponad rok, ale, jak widzieliśmy przez cały 2020 rok, wiele może się wydarzyć i jakakolwiek data premiery wydaje się w tym momencie niepewna. Z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Variety.

Tytuł oryginalny: Scream 5 Films Later This Month, Singer/Model Sonia Ben Ammar Joins Cast
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: