Wpis powstał dzięki współpracy z:

Tatiana Maslany Is She-Hulk w Disney + Marvel Series

Długo oczekiwana seria Disney + She-Hulk obsadziła Tatianę Maslany w roli głównej, a Kat Coiro ma wyreżyserować.

W serialu She-Hulk Disney + w roli tytułowej wystąpiła osierocona czarna gwiazda Tatiana Maslany. Wiadomość nadeszła zaledwie kilka dni po ujawnieniu, że Kat Coiro wyreżyseruje program telewizyjny Marvel Cinematic Universe. Coiro będzie również producentem wykonawczym serialu, a scenarzystka Rick and Morty Jessica Gao poprowadzi scenarzystę. W chwili pisania tego artykułu nie jest jasne, kiedy seria MCU będzie mogła rozpocząć produkcję, ale The Falcon and the Winter Soldier niedawno wrócili do pracy w Atlancie po długiej przerwie.

Tatiana Maslany jest najbardziej znana z roli w filmie Orphan Black jako Sarah Manning, Alison Hendrix, Cosima Niehaus, Helena, Rachel Duncan i kilka klonów Project Leda. Kanadyjski serial science fiction ma dość wściekły kult, a Maslany była nominowana do nagrody Emmy. Niedawno była widziana w serialu HBO Perry Mason, w którym wystąpiła u boku Matthew Rhysa. Maslany nie skomentowała jeszcze dołączenia do MCU, ale można sobie wyobrazić, że wkrótce będzie miała coś do powiedzenia.

She-Hulk jest jedną z ostatnich głównych postaci, których współtworzył legenda Marvel Comics, Stan Lee z Johnem Buscemą. She-Hulk, aka Jennifer Susan Walters, została po raz pierwszy wprowadzona w The Savage She-Hulk # 1, która zadebiutowała na początku 1980 roku. Walters jest prawnikiem, który po pilnej transfuzji krwi od swojego kuzyna, Bruce’a Bannera, zyskuje część swoich super uprawnienie. Jednak jej moce są łagodniejsze niż w przypadku Bannera w komiksach. Jeśli chodzi o postęp fabuły w serialu, jest to niejasne, ale na pewno brzmi to tak, jakby Mark Ruffalo musiał przynajmniej zagrać w epizod, gdy wszystko zostanie powiedziane i zrobione. Będziemy musieli tylko poczekać i zobaczyć.

She-Hulk była członkiem Avengers, Fantastyczna Czwórka, Heroes for Hire, the Defenders, Fantastic Force i S.H.I.E.L.D. przez lata. Odkąd otrzymała swoje supermoce przez przypadek, nadal praktykuje prawo w komiksach, często pomagając niektórym ze swoich przyjaciół-superbohaterów wyjść z kłopotów prawnych. Marvel Studios tak naprawdę nie zdradziło żadnych szczegółów na temat tego, jaki ton będzie miał nadchodząca seria Disney +, ale niejednokrotnie wskazywało, że wszystkie programy telewizyjne będą miały duże powiązania z dużym ekranem. Marvel Studios pracuje obecnie nad samodzielnym filmem Black Widow i Eternals na dużym ekranie. Oba filmy miały wyjść w tym roku, ale teraz wydaje się to mało prawdopodobne. Sokół i zimowy żołnierz miał swoją premierę jesienią, ale teraz wygląda na to, że program zostanie przesunięty na przyszły rok. Jeśli chodzi o WandaVision, wygląda na to, że studio zamierza to wydać przed końcem roku. Seria Loki podobno przygotowuje się do rozpoczęcia produkcji w Atlancie, podczas gdy seria Hawkeye powinna rozpocząć się w najbliższej przyszłości. Deadline był pierwszym, który donosił o Tatianie Maslany, która zagra w nadchodzącej serii She-Hulk Disney +.

Tytuł oryginalny: Tatiana Maslany Is She-Hulk in Disney+ Marvel Series
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: