Wpis powstał dzięki współpracy z:

Watch Kevin Yagher Give a Practical FX Tour of Bill & Ted Face the Music [Exclusive]

Legendarny artysta efektów specjalnych Kevin Yagher otwiera swoje studio, aby pokazać nam efekty specjalne, które stworzył do filmów Billa i Teda.

Bill i Ted Face the Music pojawili się prawie 30 lat po tym, jak oryginał stał się wielkim hitem i kultowym hitem. Od czasu premiery komedia o podróżach w czasie spotkała się z dużym uznaniem krytyków i fanów. Większość zgadza się, że doskonale oddaje magię pierwszych dwóch filmów i jest najdoskonalszym dodatkiem do serii. Wygląda i czuje się jak prawdziwa przygoda Billa i Teda. Wiele z tego zawdzięczamy legendarnej legendzie efektów specjalnych, Kevinowi Yagherowi, który jest z serią od początku jej istnienia w 1989 roku.

Bill i Ted jako serial bardzo wyrazisty wygląd. I to jest ponownie uchwycone na ekranie w najnowszej podróży Billa S. Prestona Esquire’a i Teda Theodora Logana, znanego na całym świecie jako The Wyld Stallyns. Kevin Yagher stworzył jaskiniowców do doskonałej przygody Billa i Teda. Wrócił kilka lat później, aby wnieść duży wkład w Bogus Journey Billa i Teda, tworząc wiele kultowych postaci, takich jak Station, Easter Bunny, Satan i Good Robot Bill i Teds. Jego styl zdefiniował wygląd i pewną teksturę, która została później wykorzystana w komiksach z armaty. Teraz Bill i Ted Face the Music przywracają ten sam smak.

Kevin Yagher stworzył wszystkie stroje Billa i Teda na starość, a także te więzienne, które dają gwiazdy Keanu Reevesowi i Alexowi Winterowi ich wytworne ciała więzienne. Na początku współpracował także z zabójcą robotów Dennisem Calebem McCoyem, zanim przekazał projekt Steve’owi Wangowi i firmie. Styl Yaghera jest w pełni widoczny i jest ważną częścią tego, co sprawia, że ​​Bill i Ted Face the Music są tak wielcy. Kevin Yagher to legenda hollywoodzkich efektów specjalnych. Pracował przy największych horrorach wszechczasów. Jego poprzednie projekty to między innymi Chucky in the Child’s Play, Freddy Krueger w kilku sequelach Elm Street i serial Freddy’s Nightmares, Jason in Friday the 13th: The Final Chapter i Pinhead in Hellraiser: Bloodline, który był jego debiutem fabularnym po reżyserowaniu odcinków. opowieści z krypty. Oprócz pracy z niektórymi z największych ikon horroru wszechczasów, pracował także nad klasycznymi filmami akcji Johna Travolty / Nicolasa Cage’a Face / Off, ulubioną komedią Dany Carvey The Master of Disguise i Meet the Applegates.

Kevin Yagher był na tyle miły, że zaprosił nas do swojego studia na wirtualną wycieczkę, pokazując swoją pracę nad Billem i Tedem Face the Music. Otworzył się również na dogłębną rozmowę o Billu i Tedzie oraz jego historii związanej z franczyzą, a także kilka interesujących ciekawostek i historii z planu.

Tytuł oryginalny: Watch Kevin Yagher Give a Practical FX Tour of Bill & Ted Face the Music [Exclusive]
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: