Wpis powstał dzięki współpracy z:

Matrix 4 to historia miłosna według Keanu Reevesa

Keanu Reeves ujawnił teraz kilka szczegółów dotyczących Matrix 4, opisując go jako „historię miłosną”.

Keanu Reeves ujawnił teraz kilka szczegółów dotyczących The Matrix 4, opisując go jako „historię miłosną”.

Matrix 4 niedawno powrócił do kręcenia po przerwie w produkcji i chociaż szczegółowe szczegóły dotyczące fabuły filmu pozostają tajemnicą, zapierający dech w piersiach Keanu Reeves ujawnił teraz kilka spostrzeżeń na temat tego, czego mogą spodziewać się widzowie po ponownym podłączeniu się do Matrixa. Po pochwaleniu reżysera Lany Wachowskiego, Reeves opisuje Matrix 4 jako historię miłosną i daje nam pewne wyobrażenie o kierunku długo oczekiwanej kontynuacji.

Element historii miłosnej zawsze był kluczowy dla mitu The Matrix, w którym Neo zdał sobie sprawę ze swojego znaczenia i mocy dzięki deklaracji miłości Trinity, a para była uderzana sobą przez całą trylogię. Tak więc, usłyszenie, że tak będzie dalej, nie jest wielkim zaskoczeniem, chociaż Reeves opisując scenariusz konkretnie jako historię miłosną, może sugerować, że Matrix 4 będzie się w nią angażować jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. To znaczy, oczywiście, jeśli nawet odnosi się do związku Neo / Trinity …

Keanu Reeves ma powrócić do roli Neo, hakującego komputerowo zbawiciela ludzkości, w nadchodzącym czwartym rata serii science-fiction. Podczas niedawnego wywiadu Reeves potwierdził, że obecnie kręci film w Berlinie i mówi: Jesteśmy tutaj, próbując zrobić trochę magii.

Tak tajemnicza jest fabuła czwartego Matrixa, że ​​wielu z nich podejrzewało że film może być prequelem. Biorąc pod uwagę upadek Neo pod koniec 2003 roku The Matrix Revolutions, a także postać, której powiedziano w The Matrix Reloaded, że było wiele wcześniejszych wersji The One, pomysł na prequel nie jest tak szalony, jak się początkowo wydaje. Jednak Reeves został zapytany wprost, czy tak jest, a Reeves kładł tę teorię do łóżka, mówiąc: Nie, nie. Nie odchodź w przeszłość.

To nie pierwszy raz, kiedy Reeves pochwaliła się scenariuszem Wachowskiego, który napisała wraz z autorem Cloud Atlas Davidem Mitchellem i Aleksandarem Hemonem. Lana Wachowski napisała piękny scenariusz i wspaniałą historię, która przemówiła do mnie, powiedział w czerwcu. To jedyny powód, aby to zrobić. Ponowna praca z nią jest po prostu niesamowita. To było naprawdę wyjątkowe, a historia ma, jak sądzę, kilka znaczących rzeczy do opowiedzenia i od której możemy się trochę pożywiać.

Zgodnie z tymi uczuciami, Carrie-Anne Moss, która powtarza swoją rolę jako Trinity in The Matrix 4, również pochwalił scenariusz w przeszłości, mówiąc: Kiedy został mi przyniesiony w taki sposób, w jaki został mi przyniesiony, z niesamowitą głębią i całą integralnością i artyzmem, jaki można sobie wyobrazić, byłem jak , ‚To jest prezent.’ To było po prostu bardzo ekscytujące.

Bardziej szczegółowe szczegóły fabuły Matrix 4 są trzymane w ścisłej tajemnicy, ale wiemy, że oprócz Keanu Reevesa w dalszej części znajduje się również Carrie- Anne Moss, Jada Pinkett Smith i Lambert Wilson wcielają się ponownie w role z poprzednich części. W filmie pojawią się również nowe twarze, w tym Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Priyanka Chopra, Jessica Henwick, Jonathan Groff, Toby Onwumere, Max Riemelt, Eréndira Ibarra, Andrew Caldwell, Brian J. Smith i Ellen Hollman.

Matrix 4 ma zostać wydany 1 kwietnia 2022 roku. Nadchodzi do nas z BBC The One Show.

Tytuł oryginalny: The Matrix 4 Is a Love Story According to Keanu Reeves
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: