Wpis powstał dzięki współpracy z:

Bill & Ted Face the Music Critical Reaction Has Alex Winter Pleasantly Surprised

Alex Winter i Keanu Reeves spotkali się po raz pierwszy od prawie 30 lat dla Bill & Ted Face the Music.

Alex Winter i Keanu Reeves spotkali się po raz pierwszy od prawie 30 lat dla Billa i Teda Face the Music.

Alex Winter mówi o pozytywnych reakcjach na Billa i Teda Face’a Muzyka wyszła daleko poza to, czego się spodziewali. Fani serii pytali o kontynuację przez prawie trzy dekady, kiedy ogłoszono, że trzecia część faktycznie się dzieje. Jednak publiczność, poza zagorzałymi fanami, nie wiązała z nim wielkich nadziei. Winter, wraz z Keanu Reevesem, Edem Solomonem, Chrisem Mathesonem nie spodziewali się, że Bill i Ted Face the Music będą rezonować z krytykami. Winter wyjaśnia.

Bill i Ted Face the Music mają obecnie 81% świeżej oceny na Rotten Tomatoes. Choć zbierały one pozytywne recenzje, wciąż są tacy, których nie przekonała fabuła trzeciej części. Mając to na uwadze, nie możesz zadowolić wszystkich, o czym Alex Winter i ekipa wiedzieli, że na długo przed rozpoczęciem prac nad filmem.

Negatywne recenzje to coś, do czego marka jest przyzwyczajona. Wspaniała przygoda Billa i Teda oraz Bogus Journey Billa i Teda nie były hitami krytyków. Jednak minęło dużo czasu, odkąd pojawiły się w kinach i jest teraz wielu, którzy chwalą filmy Billa i Teda, zwłaszcza doskonałą przygodę Billa i Teda. Alex Winter miał to do powiedzenia.

Pomimo szalejącego ogólnoświatowego kryzysu zdrowia publicznego, Bill i Ted Face the Music wciąż byli w stanie zarobić ponad 3 miliony dolarów w globalnych kasach. Te pieniądze nie obejmują tego, ile zarobił na VOD od czasu jego debiutu kilka tygodni temu. W miarę rozpowszechniania się coraz bardziej pozytywnych opinii o filmie, więcej osób da mu szansę, czy to w kinach, czy na VOD.

Biorąc pod uwagę, że rok był dość ponury, wielu krytyków pochwaliło Bill & Ted Face the Music jako film, którego wszyscy teraz potrzebujemy. Daje to widzowi 91 minut na zapomnienie o świecie na zewnątrz i zabawę z Tedem Theodorem Loganem i Billem S. Prestonem, którzy próbują ocalić wszechświat przed zbliżającą się zagładą. Możesz obejrzeć resztę wywiadu z Alexem Winterem powyżej, dzięki kanałowi Entertainment IE na YouTube.

Tytuł oryginalny: Bill & Ted Face the Music Critical Reaction Has Alex Winter Pleasantly Surprised
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: