Wpis powstał dzięki współpracy z:

Wilkołak grasuje w zwiastunie The Wolf of Snow Hollow

Kto się boi wielkiego złego wilka? Niedługo dowiemy się w nowym horrorze „Wilk ze Śnieżnej Kotliny”. Jako najnowszy film SXSW ukochanego Jima Cummingsa, horror rozgrywa się w małym miasteczku, w którym zmniejszone oczekiwania stają twarzą w twarz z rosnącymi kępami futra, nie wspominając o

Kto się boi wielkiego złego wilka? Niedługo się dowiemy w nowym horrorze „Wilk ze Śnieżnej Kotliny”. Jako najnowszy film SXSW ukochanego Jima Cummingsa, horror rozgrywa się w małym miasteczku, w którym zmniejszone oczekiwania stają twarzą w twarz z rosnącymi kępami futra, nie wspominając o liczbie ciał.

Pierwszy zwiastun The Wolf of Snow Hollow jest z pewnością wystarczająco obiecujący. Podsumowując ostatni występ nieżyjącego już wielkiego Roberta Forstera, teaser sugeruje, że nie jest to twoje najcichsze z sennych miasteczek. Weźmy na przykład główną rolę Cummingsa jako szeryfa Johna Marshalla. John jest chwiejny po nieudanym małżeństwie, zbuntowanej córce i nijakim wydziale policji tonącym wokół niego. Wszystkie te luki będą testowane podczas wschodu każdej pełni księżyca. Dlatego John ma nie do pozazdroszczenia zadanie rozwiązania serii brutalnych morderstw, które mają miejsce każdego miesiąca. W streszczeniu czytamy: „Kiedy jest pochłonięty polowaniem na zabójcę, stara się sobie przypomnieć, że nie ma czegoś takiego jak wilkołaki.”,

Wilk ze Śnieżnej Kotliny to najnowszy film Cummingsa jako pisarza- reżyser po kierowaniu Thunder Road. Ten ostatni dramat zdobył nagrodę SXSW Grand Jury za fabułę w 2018 roku i był jednym z najczęściej pomijanych filmów tego roku. Cummings zagrał także we wcześniejszym filmie jako policjant, co prawdopodobnie spowodowało, że niejeden z nich zastanawiał się, czy może istnieć lepsze powiązanie tematyczne ze Snow Hollow.

Nowy agregat chłodniczy to pierwszy film o wilkołakach, jaki stworzyliśmy. widziany od jakiegoś czasu, zgodnie z tradycją twórców filmowych, od Lon Chaney Jr. do Joe Dantego. Do tej pory można się spierać, że najlepszymi filmami o wilkołakach, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, były The Wolf Man (1941) i An American Werewolf in London (1981). Wydaje się jednak, że Wilk ze Śnieżnej Kotliny przyjmuje inny takt, jak powiedziano z perspektywy niedoszłych łowców wilków, upodabniając go do współczesnej Bestii z Gévaudan. To prawdziwe wydarzenie historyczne wydarzyło się w połowie XVIII wieku, kiedy mieszkańcy wsi we Francji zarzucili potworowi zwierzęciu, które zabiło ponad 100 osób w ciągu kilku lat.

Wilk ze Śnieżnej Kotliny występuje także w Riki Lindhome, Chloe East, Jimmy Tatro i Oscar nominowali Roberta Forstera jako szeryfa Hadleya. Obraz pojawi się w kinach i na VOD 9 października.

Tytuł oryginalny: Werewolf Prowls in The Wolf of Snow Hollow Trailer
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: