Wpis powstał dzięki współpracy z:

Asa Butterfield szczerze o utracie roli Spider-mana na rzecz Toma Hollanda

Gwiazda edukacji seksualnej Asa Butterfield cieszy się, że stracił rolę Spider-Mana dla Toma Holland.

Asa Butterfield, gwiazda edukacji seksualnej, cieszy się, że stracił rolę Spider-Mana dla Toma Holland. Widzowie serwisu Netflix znają Asę Butterfield jako Otis Milburn, nastolatkę zajmującą się seksem z przełomowego serialu Sex Education. Butterfield pojawił się w filmach i telewizji od najmłodszych lat i był kiedyś w roli Spider-Mana w MCU, zanim przegrał z Tomem Hollandem. W wywiadzie dla Collidera młody aktor ujawnił, że ostatecznie cieszy się, że nie dostał pracy, ponieważ utrata Spider-Mana pozwoliła mu podjąć edukację seksualną.

Charakter Butterfielda w edukacji seksualnej ma więcej niż kilka podobieństw do Petera Parkera z MCU w roli Toma Holland. Oba są wyjątkowo inteligentne, niezręczne, ale w końcu życzliwe licealiści walczą z poważnymi zmianami w ich ciele i życiu osobistym. Łatwo zauważyć, że Asa Butterfield byłaby dobrym wyborem do roli Petera Parkera, nawet jeśli Holland ugruntował swoje miejsce w sercach fanów jako ostateczny Spider-Man na żywo. Butterfield uważa również, że aktor, który w końcu wcielił się w rolę przeszukiwacza ścian, włożył w tę rolę więcej niż to, co byłby w stanie.

 Gwiazda edukacji seksualnej Asa Butterfield cieszy się, że stracił rolę Spider-Mana dla Toma Holland.

Gwiazda edukacji seksualnej Asa Butterfield cieszy się, że stracił rolę Spider-Mana dla Toma Holland’a.

Dzięki ogromnemu sukcesowi filmów Spider-Man i Edukacji seksualnej, obaj młodzi brytyjscy aktorzy są bardzo wdzięczni. A dla swoich fanów, zarówno Hollan, jak i Butterfield doskonale nadają się do ożywienia postaci Petera Parkera i Otisa Milburn’a, nawet gdy jedna postać jest zajęta poznawaniem tajników robienia superbohaterów, podczas gdy druga jest zajęta uczeniem swoich wysokich szkoła przygląda się tajnikom robienia rzeczy związanych z seksem. Ta wiadomość pojawiła się po raz pierwszy w Collider.

Tytuł oryginalny: Asa Butterfield Opens Up About Losing Spider-Man Role to Tom Holland
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: