Wpis powstał dzięki współpracy z:

Scarlett Johansson przedstawia świeże spojrzenie na los Czarnej Wdowy w Avengers: Endgame

Scarlett Johansson odniosła się do ostatnich chwil Nathashy Romanoff i mówi, że Black Widow zapewni rozwiązanie.

Scarlett Johansson odniosła się do ostatnich chwil Nathashy Romanoff i mówi, że Black Widow zapewni rozwiązanie.

Scarlett Johansson jest częścią Marvel Cinematic Universe od pierwszej fazy , a nominowana do Oscara aktorka grała Czarną Wdowę aż do zeszłorocznego Avengers: Endgame. Poświęcając swoje życie, aby zdobyć ostateczny Kamień Nieskończoności, fani byli zszokowani widząc, jak postać umiera i nie powraca, szczególnie w ramach MCU, które stało się niesławne z powodu fałszywych śmierci. Cóż, Johansson odniosła się teraz do ostatnich chwil Nathashy Romanoff, uznając całe doświadczenie za bardzo poetyckie.

Pomimo swojej śmierci postać ma pojawić się w jej pierwszym (i prawdopodobnie jedynym) występie solowym, a Scarlett Johansson dodała że nadchodzący film Black Widow oferuje rozdzielczość dla fanów. Reżyserka Cate Shortland powtórzyła te uczucia, mówiąc, że film uhonoruje śmierć Nataszy w grze Endgame. To [śmierć] daje Czarnej Wdowie dodatkowe serce na końcu, ponieważ nie kończy [historii], dodaje Shortland. Tak naprawdę to czujesz – to nie jest narracja. To tak, jak sprawiamy, że widzowie czują się?

Black Widow zapewni pewien wgląd w pochodzenie jednego z założycieli Avengers. Po urodzeniu Czarna Wdowa, czyli Natasha Romanova, zostaje przekazana KGB, które przygotowuje ją do zostania jego ostatecznym agentem. Kiedy ZSRR się rozpada, rząd próbuje ją zabić, a akcja przenosi się do dzisiejszego Nowego Jorku, gdzie jest niezależnym agentem. Teraz Natasha Romanoff zostaje sama i zmuszona do konfrontacji z niebezpiecznym spiskiem związanym z jej przeszłością. Ścigana przez siłę, która nie powstrzyma się przed niczym, by ją powalić, Romanoff musi uporać się ze swoją szpiegowską historią i zerwanymi związkami, które pozostały po niej na długo przed tym, zanim została Mścicielką.

Film, który ma wprowadzić wiele nowych postaci, w tym Yelena Belova z gwiazdy Midsommar, Florence Pugh, a aktorka niedawno opisała Czarną Wdowę jako historię znęcania się, opowiedzianą w kontekście superbohatera. [Black Widow’s] jedyna postać, która nie ma supermocy, powiedziała. Postrzegaliśmy to jako siłę, ponieważ zawsze musi kopać naprawdę głęboko, aby wydostać się z gównianych sytuacji. I postawiliśmy ją w wielu trudnych sytuacjach. Pomyślałem o kobietach idących na stację kolejową, które są atakowane i co się dzieje.

Black Widow w rolach Davida Harbour, O-T Fagbenle, William Hurt, Ray Winstone i Rachel Weisz obok Johansson i Pugh. Film był kilkakrotnie opóźniany ze względu na trwające globalne okoliczności i pierwotnie miał zostać wydany w maju. Film ma zostać wydany w Stanach Zjednoczonych 6 listopada 2020 r., A Black Widow ma być pierwszym filmem w fazie czwartej MCU. Przychodzi do nas z Games Radar.

Tytuł oryginalny: Scarlett Johansson Shares Fresh Perspective on Black Widow’s Fate in Avengers: Endgame
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: