Wpis powstał dzięki współpracy z:

Die Hart 2: Die Harter Is Happening at Quibi z Kevinem Hartem

Quibi pozostaje w biznesie Kevina Harta, ponieważ wybrali kontynuację serialu akcji / komedii Die Hart.

Quibi i Kevin Hart łączą siły w kolejnej rundzie shenanigansów akcji / komedii. Usługa przesyłania strumieniowego ogłosiła kontynuację serii Die Hart Harta, która była świadomym podejściem do gatunku akcji, biorąc swoją nazwę od klasyku Bruce’a Willisa Die Hard. Odpowiednio, sequel będzie zatytułowany Die Harter, nazwany na wzór Szklanej pułapki 2: Szklana pułapka z lat 90.

Niewiele zostało ujawnionych poza początkową zapowiedzią. Serial został wyprodukowany przez Kevina Harta i jego wieloletniego partnera biznesowego Jeffa Clanagana dla LOL Studios. Hart będzie pełnił funkcję producenta wykonawczego, oprócz swojej głównej roli, a Candice Wilson (LOL Studios) i Bryan Smiley (produkcje HartBeat) będą również producentami wykonawczymi. Jeff Clanagan, prezes Laugh Out Loud, miał to do powiedzenia w oświadczeniu. W pierwszym sezonie Hart zagrał wersję siebie, próbując wyjść z roli komediowego pomocnika, udając się do największej na świecie szkoły gwiazd akcji. Tam szalony dyrektor szkoły, grany przez Johna Travoltę, i twarda rywalka, gwiazda Game of Thrones i gwiazda Fast & Furious Nathalie Emmanuel, popchnął go do granic możliwości, gdy został rzucony na głęboką wodę. Nie zostało jeszcze ujawnione, czy Travolta lub Emmanuel powrócą do swoich ról w sezonie 2. Jean Reno (Zawodowiec, Godzilla) i Josh Hartnett (Black Hawk Down, Penny Dreadful) również wystąpili w sezonie 1. Serial został stworzony przez Trippera. Clancy (Stuber) i Derek Kolstad (John Wick).

Prawdopodobnie najbardziej zaskakujące w tym jest to, że Quibi pozostaje w grze wystarczająco długo, aby nagrodzić drugi sezon którymkolwiek ze swoich programów. Usługa przesyłania strumieniowego uruchomiona na początku tego roku z naciskiem na treści mobilne. Nie jest dostępny na telewizorach ani konsolach do gier wideo, tylko na urządzeniach mobilnych. Usługi zgromadziły ponad 1 miliard dolarów funduszy i koncentrują się na krótkich, niewielkich treściach, które można wykorzystać w podróży. Quibi pozyskał również zaskakującą liczbę gwiazd z listy A i kreatywnych, aby tworzyć treści dla usługi. Do tej pory nie przyjął się w żaden znaczący sposób. W czerwcu poinformowano, że 90 procent aktywnych użytkowników platformy opuściło platformę po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego. Kevin Hart pozostaje jednym z najbardziej zajętych ludzi w Hollywood. Oprócz tego ma na pokładzie The Man From Toronto i My Own Worst Enemy, a także niedawno zapowiadany remake Samoloty, pociągi i samochody, opracowywany z Hartem i Willem Smithem. Oczekuje się również, że Jumanji 4 zostanie w pewnym momencie ogłoszone, co prawie na pewno sprowadziłoby go z powrotem. Poza tym są projekty z tyłu, takie jak Ride Along 3 i film Monopoly. Dalsze szczegóły dotyczące Die Harter zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Die Hart sezon 1 jest już dostępny w aplikacji streamingowej Quibi.

Tytuł oryginalny: Die Hart 2: Die Harter Is Happening at Quibi with Kevin Hart
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: