Wpis powstał dzięki współpracy z:

Skała rozrywa metalową bramę gołymi rękami: jestem w 100% gotowy, by być czarnym Adamem

Wiedząc, że czekają na niego setki członków załogi, The Rock rozerwał bramę elektryczną gołymi rękami, aby zdążyć na plan.

Wiedząc, że czekają na niego setki członków załogi, The Rock rozerwał bramę elektryczną gołymi rękami, aby dotrzeć na plan na czas.

Dwayne Johnson wydaje się, że w prawdziwym życiu kierował supermocarstwami Czarnego Adama, gdy hollywoodzka supergwiazda dosłownie rozerwała metalową bramę gołymi rękami, aby nie spóźnić się do pracy. Incydent miał miejsce w piątek w tym tygodniu, kiedy Johnson zostawił wiadomość, aby udać się na zestaw Black Adam. Z powodu przerwy w dostawie prądu brama elektryczna na zewnątrz jego posiadłości w Georgii nie otwierała się, a technik mógł przybyć najwcześniej co najmniej 45 minut później.

Większość z nas byłaby zmuszeni do czekania na pomoc, mający za zadanie zadzwonić z wyprzedzeniem, aby poinformować naszych pracodawców, że spóźnimy się. Jednak Dwayne Johnson najwyraźniej nie jest taki jak większość ludzi i nie zamierzał pozwolić, aby nędzna brama uniemożliwiła mu dotarcie tam, gdzie powinien. Kierując się na Instagram, aby opublikować zdjęcie bramy leżącej w pobliżu na ziemi, Johnson wyjaśnił, że wiedział, że ma setki członków ekipy produkcyjnej czekających na jego przybycie, więc zdecydował, że sam całkowicie zburzy bramę. >

To nie moja najlepsza godzina, ale mężczyzna musi iść do pracy, powiedział Johnson w nagłówku postu.

Wydarł go z ceglanej ściany, odciął stalową hydraulikę i rzucił na trawa. Mój zespół ochrony był w stanie spotkać się z technikiem bram i spawaczami około godzinę później – i najwyraźniej byli „z niedowierzaniem i równie przestraszeni”. Nie była to moja najlepsza godzina, ale musiałem iść do pracy. I myślę, że jestem [w 100%] gotowy, aby być #blackadam.

W kolejnym poście na Instagramie Johnson publikuje krótkie wideo z następstw zniszczenia, wyjaśniając, że materiał został zrobiony po tym, jak już opuścił scenę. Skorzystał również z okazji, aby rozjaśnić sytuację niektórymi ze swojego charakterystycznego humoru, ale nie spodziewalibyśmy się niczego mniej po The Rock.

Może następnym razem po prostu wskoczę do bram i zadzwonię Uber. Właściwie nie, nie zrobię tego. Nie ma w tym nic zabawnego, zażartował Johnson.

Johnson zadebiutuje w DCEU, wydając w przyszłym roku Black Adama. W oryginalnych komiksach DC Czarny Adam został początkowo przedstawiony jako nikczemny arcy-nemezis Kapitana Marvela, chociaż od tego czasu postać została ponownie wyobrażona jako antybohater, który ma nadzieję oczyścić swoje imię i przywrócić swoją reputację. Noah Centineo zagra w roli Atom Smasher, a inne postacie DC, takie jak Hawkman, Doctor Fate i Cyclone, również pojawią się w filmie. Zakładając, że film radzi sobie dobrze, istnieją również plany, aby w przyszłości ukazać się film łączony z Shazamem.

Black Adam ma premierę w kinach 22 grudnia 2021 roku. Miejmy nadzieję, że Johnson jest zdecydowany nakręcić film, więc nie zobaczymy żadnych znaczących opóźnień. W zeszłym miesiącu DC zaprezentowało nowy zwiastun nadchodzącego filmu o superbohaterach, dając fanom wgląd w to, jak Johnson będzie wyglądał w tytułowej roli. Możesz sprawdzić teaser poniżej, za pośrednictwem DC na YouTube. Ta wiadomość pochodzi od Dwayne Johnson na Instagramie.

Tytuł oryginalny: The Rock Rips Down Metal Gate with His Bare Hands: I’m 100% Ready to Be Black Adam
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: