Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowa sztuka Batmana przybywa na cześć Dnia Batmana

Matt Reeves wraca obecnie do pracy nad The Batmanem po kilku poważnych niepowodzeniach, ale poświęcił trochę czasu ze swojego napiętego harmonogramu, aby uczcić Dzień Batmana.

Matt Reeves udostępnił dziś nową grafikę z okazji Dnia Batmana. Reżyser Batmana wraca obecnie do pracy nad projektem po dwóch dość poważnych opóźnieniach, które miały związek z kryzysem zdrowia publicznego. Na razie film wciąż jest na dobrej drodze do premiery w przyszłym roku, chociaż w tym momencie wszystko może się wydarzyć, jeśli chodzi o otwieranie i zamykanie drzwi przez kina.

Grafika, która Matt Reeves podzielił się dzisiejszym popołudniem od nagrodzonego Eisnera twórcy komiksów Billa Sienkiewicza. Obraz Mrocznego Rycerza jest bardziej zgodny z komiksami z oldschoolowym Bat Signal w tle. Chociaż wydaje się, że nie ma to nic wspólnego z Batmanem Reevesa, nadal warto go zobaczyć, zwłaszcza, że ​​dziś jest Dzień Batmana. Reeves podzielił się sporo ze swoim nadchodzącym filmem, który fani mogli zobaczyć podczas imprezy DC FanDome w sierpniu.

W czasie DC FanDome Matt Reeves przyznał, że nakręcili tylko około 30 % The Batman przed zamknięciem produkcji. Tak więc nie było wielu fanów DC, którzy oczekiwaliby pełnego zwiastuna filmu. Spojrzenie zza kulis samo w sobie wygenerowałoby wystarczająco dużo szumu, ale reżyser poszedł i dostarczył zwiastun z naszym pierwszym prawdziwym spojrzeniem na Roberta Pattinsona jako Mrocznego Rycerza, wraz z resztą obsady. Reeves zdecydowanie wygrał weekend dzięki tej niespodziewanej partii materiału filmowego.

Teraz Matt Reeves i ekipa wracają do pracy w Leavesden Studios, które znajduje się na obrzeżach Londynu. Produkcja została ponownie wstrzymana, gdy Robert Pattinson uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Poddał się kwarantannie i wyzdrowiał przez dwa tygodnie, podczas gdy reszta obsady i ekipy przygotowywali się do ponownego podjęcia pracy, po raz drugi w tym roku. Oprócz Pattinsona w Batmanie występują także Paul Dano jako Riddler, Zoe Kravitz jako Catwoman, Colin Farrell jako Penguin, Andy Serkis Alfred i Jeffrey Wright jako komisarz James Gordon. W innych wiadomościach z Dnia Batmana, HBO Max ma fanów, jeśli chcą naprawdę świętować w zaciszu własnego domu. Batman, Batman Returns, Batman Forever, Batman & Robin, Batman Begins, Batman v Superman: Ultimate Edition, Suicide Squad, Justice League i,

Joker są teraz transmitowane. Nie bierze to nawet pod uwagę wszystkich animowanych opcji, które są teraz również dostępne do przesyłania strumieniowego. Fani mogą również wrócić i przeczytać niektóre ze swoich ulubionych komiksów przedstawiających Mrocznego Rycerza, aby uczcić wielki dzień. Jeśli chodzi o Matta Reevesa, jest bardziej niż prawdopodobne, że w tej chwili pracuje nad tym, aby pokazać fanom nowy film. W międzyczasie możesz obejrzeć nową grafikę powyżej, dzięki kontu Matta Reevesa na Twitterze.

Tytuł oryginalny: New The Batman Art Arrives in Honor of Batman Day
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: