Wpis powstał dzięki współpracy z:

Tom Holland dziękuje fanom za ciągłe oglądanie The Devil w serwisie Netflix

Tom Holland nazywa The Devil All The Time wielkim krokiem w jego karierze.

Tom Holland nazywa The Devil All The Time wielkim krokiem w jego karierze.

Można by pomyśleć, że nie może być lepiej dla aktora niż obsada w główną rolę w wartym miliard dolarów filmie MCU. Ale dla aktora Spider-Mana, Toma Hollanda, ważna jest również mniejsza rola w dramacie opartym na postaciach. Aktor niedawno udał się na Instagram, aby podziękować fanom za wsparcie swojego nowego filmu The Devil All the Time, który nazwał wielkim krokiem w swojej karierze.

W The Devil All The Time Tom Holland gra główna rola Arvina Russella, nastolatka z małego miasteczka na południu lat 60. Arvin jest jedną z niewielu niewinnych postaci w filmie, która jest coraz bardziej zepsuta przez brzydkie zachowanie otaczających go osób, co skłania go do wkroczenia na ciemną ścieżkę przemocy. Rola jest ostrym odejściem od świata niezręcznego superbohatera Petera Parkera, znanego również jako Spider-Man, z którego Holandia jest najbardziej znana. Reżyser The Devil All The Time, Antonio Campos, wcześniej ujawnił, co Holland wniosła do roli Arvina, która sprawiła, że ​​postać działała.

The Devil All The Time to film zespołowy, w którym występuje wielu wybitnych aktorów. , od Billa Skarsgårda do Roberta Pattinsona, wszystkie pojawiające się w oryginale Netflix. Praca z taką liczbą talentów przy tak skomplikowanej roli może być onieśmielającym zadaniem, a Holland rzucił nieco światła na wysiłek, jaki włożył, aby zostać Arvinem.

Z udziałem Toma Hollanda, Billa Skarsgårda, Jasona Clarke’a, Riley Keough, Robert Pattinson, Eliza Scanlen, Sebastian Stan, Harry Melling, Haley Bennett i Mia Wasikowska, The Devil All the Time nadaje na Netflix, a także w niektórych wybranych kinach. Ta wiadomość pochodzi bezpośrednio od Toma Hollanda na Instagramie.

Tytuł oryginalny: Tom Holland Thanks Fans for Watching The Devil All the Time on Netflix
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: