Wpis powstał dzięki współpracy z:

Pojawia się zwiastun WandaVision, zapowiada datę premiery na koniec 2020 roku

You think theres a lot of Marvel programming out there now? Just you wait. Even with the unceremonious cancelation of Daredevil, the slightly more ceremonious cancelation of Iron Fist, and the inexcusable cancelation and Jessica Jones and the rest of the Marvel Netflix line (look, were not happy about it, either), there will still be plenty of Marvel TV

Myślisz, że jest teraz dużo programów Marvel? Tylko poczekaj. Nawet po bezceremonialnym anulowaniu Daredevila, nieco bardziej ceremonialnym anulowaniu Iron Fist i niewybaczalnym anulowaniu oraz Jessice Jones i reszcie linii Marvel Netflix (patrz, też nie jesteśmy z tego powodu zadowoleni), nadal będzie wiele programów Marvel TV na Twojej drodze. Rzeczywiście, jak HYDRA, odciąć jeden program telewizyjny Marvela, a dwa następne zajmą jego miejsce. Lub w tym przypadku jeden z dwoma odprowadzeniami.

Pierwsza partia programów telewizyjnych Marvela w nadchodzącej usłudze przesyłania strumieniowego Disney + będzie zawierać serial o nieprawdopodobnym połączeniu androida i zmutowanego (?) magicznego użytkownika / manipulatora prawdopodobieństwa, Vision i Scarlet Witch, z tytułem WandaVision .

Jac Schaeffer, który napisał Captain Marvel, pisze, produkuje i działa jako showrunner. Program będzie również powiązany z nadchodzącym Doctor Strange w Multiverse of Madness.

Oto wszystko, co do tej pory wiemy o WandaVision…

Nie spodziewaliśmy się tego, ale pierwsze nagranie z WandaVision pojawiło się podczas ceremonii rozdania nagród Emmy i wygląda bardziej cudownie dziwnie, niż moglibyśmy się spodziewać!

Sprawdź to tutaj!

Materiał filmowy w tym zwiastunie jest absolutnie pełen informacji, od klasycznych hołdów sitcomowych, przez podpowiedzi dotyczące dzieci Vision i Scarlet Witch (co oznacza złe wieści dla uniwersum Marvela), a nawet szybkie spojrzenie na Elizabeth Olsen w komiksie. – dokładny kostium Scarlet Witch.

Plakat WandaVision,

Czy to dla Ciebie wystarczająco niepokojące?

WandaVision będzie drugim serialem telewizyjnym Marvela na żywo, który trafi do Disney +. Chociaż nie ujawniono jeszcze dokładnej daty, Disney + potwierdził, że pojawi się tutaj pod koniec 2020 roku.

A kiedy dokładnie? Z pewnością możemy się domyślić! Premiera drugiego sezonu Mandalorian będzie miała miejsce 30 października. Będzie to prawdopodobnie trwało przez osiem odcinków, tak jak w pierwszym sezonie. Mając to na uwadze, WandaVision prawdopodobnie spadnie w ostatnim tygodniu grudnia, w samą porę na święta!

Paul Bettany i Elizabeth Olsen wcielą się oczywiście ponownie w swoje role na dużym ekranie jako Vision i Wanda.

Dołączy do nich trzech głównych graczy, dwóch z Marvel Cinematic Universe i jeden nowicjusz. Kat Dennings i Randall Park ponownie wcielą się w role Darcy Lewisa i agenta Jimmy’ego Woo w MCU.

Kathryn Hahn również dołączy jako „wścibski sąsiad”. Wygląda na to, że WandaVision naprawdę zamierza zgłębiać błogie życie domowe Wandy i Visu.

Teyonah Parris (.) Jeśli Beale Street Could Talk) została obsadzona w WandaVision jako Monica Rambeau, postać, która po raz pierwszy pojawiła się jako dziecko w Captain Marvel.

Oto oficjalne streszczenie, dzięki uprzejmości Disneya:

„WandaVision Marvel Studios łączy styl klasycznych seriali komediowych z kinowym uniwersum Marvela, w którym Wanda Maximoff (Elizabeth Olsen) i Vision (Paul Bettany) – dwie supermocne istoty żyjące swoim idealnym życiem na przedmieściach – zaczynają podejrzewać, że wszystko nie jest tym, czym się wydaje. ”,

Dodali kolejny, który ujawnia też więcej szczegółów…

„Serial jest połączeniem klasycznej telewizji i kinowego uniwersum Marvela, w którym Wanda Maximoff i Vision – dwie istoty o supermocarstwie prowadzące wyidealizowane życie na przedmieściach – zaczynają podejrzewać, że wszystko nie jest takie, jakim się wydaje.”,

WandaVision połączy się również z Doctor Strange w Multiverse of Madness. Wygląda na to, że program może rozwiązać cały problem „Vision is dead”. Rzeczywiście, niemal z lat pięćdziesiątych XX wieku ustawienie plakatu zwiastuna D23 wydaje się wskazywać na wyjaśnienie przypisywane mocom opartym na rzeczywistości Wandy.

Vision i Scarlet Witch były podstawą komiksów Avengers przez wiele lat, a nawet wspierały limitowaną serię, która szczegółowo opisywała ich domowe szczęście.

Gwiazda Paul Bettany, która powraca do roli Visiona w serialu, rozmawiała z Colliderem o serialu na Sundance.

„Bardzo podziwiam Kevina Feige’a i jego odwagę. Decyzja, którą podjął w związku z tym serialem, jest tak szalona, ​​szczerze mówiąc, naprawdę ryzykowna i naprawdę nowa i niepodobne do niczego, co [Marvel Studios] kiedykolwiek zrobiło. To było – mam zamiar mówić w imieniu [Elizabeth Olsen], myślę, że nie miałaby nic przeciwko – czy to był jeden z najważniejszych momentów w mojej karierze, kiedy robiłem ten program. Nie wiem, jak to wyjdzie, ale zrobienie tego było świetną zabawą. Pismo jest po prostu niezwykłe. Mam na myśli to, że Jac Schaeffer jest główną scenarzystką w [WandaVision] i jest po prostu genialna. To najszczęśliwszy set, na jakim kiedykolwiek byłem ”,

„Jest kilka innych komiksów, z których korzystamy, a będzie to Wanda and the Vision. Myślę, że na czacie premierowym Disney + pokazali nam zdjęcie z lat 50-tych” – powiedział Olsen Różnorodność. Czy to może być przykład sporadycznych problemów ze zdrowiem psychicznym Wandy, która podnosi głowę, kiedy radzi sobie z traumatyczną śmiercią Visiona w Infinity War i Avengers: Endgame, tworząc świat fantasy / życie domowe, w którym nadal mieszka? Czy WandaVision może być odpowiednikiem Marvel Studios kompletnie szalonego i surrealistycznego Legionu? Czas pokaże.

Tytuł oryginalny: WandaVision Trailer Arrives, Teases Late 2020 Release Date
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: