Wpis powstał dzięki współpracy z:

WandaVision: Marvel Comics Precyzyjne widzenie kostiumowe wskazówki do mistycznej historii

Pierwszy pełny zwiastun Marvels WandaVision pojawił się podczas Emmy 2020, a wraz z nim pojawiło się mnóstwo nowych informacji o programie. Ale jest jeden szybki mały ukłon w stronę historii komiksów, który może zwiastować zmianę w sposobie przedstawiania Scarlet Witch i Vision w większym Marvel Cinematic Universe. Dla

Vision dołącza do Scarlet Witch w zdobywaniu dokładnego kostiumu Marvel Comics w WandaVision. Czy projekt kostiumu wskazuje na historię serialu?

Na krótką chwilę Vision dołączył do swojej żony, Scarlet Witch, i założył kostium przypominający komiks. Zgadza się: kołysze dużą żółtą peleryną, szarozielonym ciałem i diamentem. Nawet jeśli to tylko przez sekundę i wyraźnie podczas trick lub leczenia, nadal istnieje, ogromna rozbieżność od (szarego, wyciszonego, jeśli jesteśmy szczerzy) standardu MCU, w którym był od Avengers: Age of Ultron. < / p>

Przekonaj się sam…,

Ten projekt wywodzi się z pierwszego pojawienia się Visiona w Avengers # 57 z 1968 roku. Projekt kostiumów Visiona był bardzo na czasie: na kołnierzu GIANT projektanci kodowali mistyczne postacie (zobacz oryginalny kostium Iron Fist lub Doctor Strange), podczas gdy diament na czole jest równie mistyczny i kosmiczny (por. Adam Warlock). To dobrze pasuje do tego, kim był ten bohater, kiedy pojawił się po raz pierwszy – był cudem technologicznym, syntezoidem, który był żywy (z organami i łzami… wiele łez), którego główną siłą była nieuchwytność, czyniąc siebie upiornym i , do Osy, która go nazwała, trochę przerażającego.

Stamtąd rozwinął się całkiem sporo, dorastając do swojego związku z Wandą, ożenił się z nią, miał dzieci, oszalał, został zdekonstruowany i pozbawiony emocji , gdy jego dzieci obróciły się w ramiona jakiegoś kolesia, a następnie wykorzystując engramy pamięci swojej byłej żony, aby stworzyć realistyczną symulację znudzenia podmiejskiego.

Klasyczny kostium Visiona to subtelny ukłon w stronę tej historii, który zwiększa ogólny dyskomfort całej przyczepy, jeden kawałek z wielu bardzo małych ukłonów w stronę skomplikowanej historii pary, która wskazuje na niepokojący kierunek, w którym wydaje się wskazywać Wanda. Wiemy, że dzieci, związek pary i podmiejska nuda być tematami o do serialu, ale to te klasyczne kostiumy i to, co reprezentowały, kiedy były projektowane, były dla mnie największą wskazówką, jak dziwna może być ta seria. I to jeszcze zanim dojdziemy do faktu, że Kathryn Hahn najwyraźniej gra Agathę Harkness.

Aby dowiedzieć się więcej o WandaVision, Agatha Harkness, projektowaniu kostiumów Marvela z lat 70. lub nudy związanej z pandemią, trzymaj się Den Geek!

Tytuł oryginalny: WandaVision: Marvel Comics Accurate Vision Costume Hints at Mystical Story
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: