Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nowe szczegóły dotyczące Czarnej Wdowy Lepiej wyjaśnij relacje Natashy Romanoff przed Avengersami

Ujawniono opisy głównych postaci i związków Czarnej Wdowy.

Opisy głównych postaci i związki Czarnej Wdowy zostały ujawnione.

Pomimo dziesięcioletniej podróży w MCU, nadchodzący solowy film Black Widow będzie zawierał kilka starych i znajomych twarzy z franczyzy w znaczących rolach. Zamiast tego Natasha Romanoff zostanie otoczona przez zestaw nowych postaci, głęboko związanych z jej przeszłością. Disney Latino niedawno opublikował oficjalne opisy postaci czterech głównych bohaterów Black Widow. Opisy są w języku hiszpańskim, które zostały przetłumaczone za pomocą Google.

Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff aka Black Widow: oddzielona od teraz złamanych Avengers, staje przed mroczną ścieżką, która doprowadziła ją do zostania szpiegiem i zabójca i wydarzenia, które nastąpiły. Nieco niechętnie spotyka się z nieprawdopodobną grupą szpiegów, którzy są częścią jej przeszłości i dzielą z nią fundamentalną część swojej historii, a także pragnienie zapobieżenia uwolnieniu śmiercionośnej siły. Jednak jej wysiłkom zagraża śmiertelny zabójca, którego wyjątkowy zestaw umiejętności nie przypomina niczego, z czym Natasha kiedykolwiek się spotkała.

Florence Pugh jako Yelena Belova aka Black Widow: produkt bezwzględnego programu szkoleniowego Red Room, sekretną historię z Czarną Wdową i jest zdeterminowany, aby rozwiązać. Kiedy Yelena zostaje uwięziona w świecie pełnym niebezpiecznych zagrożeń za każdym rogiem, jej jedyną szansą na przeżycie może być kruchy rozejm z osobą, którą obwinia za całe życie męki: Natashą Romanoff.

David Harbour jako Alexei Shostakov aka Red Guardian: The Red Room odpowiedzią Kapitanowi Ameryce jest super żołnierz i szpieg, który żył triumfalnie podczas zimnej wojny. Lata szpiegostwa Aleksieja już za nim, ale nadal uważa się za ostatecznego bohatera. Uwielbia dzielić się swoją wielkością z otaczającymi go osobami, w tym z innymi osadzonymi w rosyjskim więzieniu, w którym przebywa. W głębi duszy czuje się winny z powodu swojego życia jako szpiega, zwłaszcza wobec Natashy Romanoff, którą poznał na długo przed tym, zanim została Czarną Wdową.

Rachel Weisz jako Melina Vostokoff aka Czarna Wdowa: Jest wysoce wyspecjalizowanym szpiegiem agent, który czterokrotnie przeszedł program szkoleniowy Red Room. Po różnych tajnych misjach, z których jedna dotyczyła młodej Natashy Romanoff, Czerwony Pokój rozpoznał inteligencję Meliny, czyniąc ją jednym z czołowych naukowców. Po dziesięcioleciach służby Melinie udało się zdystansować od Czerwonego Pokoju, ale kiedy pojawia się Natasza, Melina musi zdecydować, po której stronie leży jej lojalność.

Na podstawie opisów wydaje się, że nie brakuje Czarne wdowy w filmie, w szczególności jedna z nich, Yelena, podobno ma zająć miejsce Nataszy w MCU. Fabuła filmu obraca się wokół podróży Nat z powrotem do miejsca jej pochodzenia z misją zakończenia tajnego programu, który tworzy zabójczynie takie jak ona.

W reżyserii Cate Shortland, Black Widow gra Scarlett Johansson, Florence Pugh, David Harbour, OT Fagbenle i Rachel Weisz. Film trafi obecnie do kin 6 listopada. Ta wiadomość pochodzi z DisneyLatino.com,

Tytuł oryginalny: New Black Widow Details Better Explain Natasha Romanoff’s Pre-Avengers Relationships
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: