Wpis powstał dzięki współpracy z:

Plotka o remake’u z blizną twierdzi, że Michael B. Jordan jest nowym Tony’m Montana

Nowa plotka głosi, że gwiazda Black Panther, Michael B Jordan, ma objąć główną rolę Tony'ego Montany w remake'u Scarface.

Pojawiły się doniesienia, że ​​Michael B Jordan, gwiazda Black Panther, jest poszukiwany do objęcia głównej roli Tony’ego Montany w remake’u Scarface. Universal Pictures od prawie dekady próbuje wydobyć z ziemi remake uwielbianego przez gangsterów, epickiego twarzy z blizną. Bez wątpienia pomysł remake’u sprawił, że wielu fanów filmu drapało się po głowach i zastanawiało się, dlaczego, ale ta plotka może dobrze odpowiedzieć na to pytanie. Przynajmniej częściowo.

Kultowy występ Al Pacino jako małego gangstera z wielkim marzeniem na zawsze zapisał się w historii kina, a plakaty przedstawiające jego wersję Tony’ego Montany, które mają zdobić ściany fanów wszędzie, aż do końca czasu. Jego okrutna energia i bezlitosna determinacja sprawiły, że Bliznista twarz Pacino stała się jedną z najbardziej dziwnie ujmujących postaci, jakie kiedykolwiek pojawiły się na srebrnym ekranie, a występ Pacino był niemożliwy do przebicia.

Dodanie gwiazdy Creed, Michaela B. Jordana najmniej zadbać o przejęcie roli równie utalentowanego aktora, który będzie potrafił wprowadzić do swojej własnej, wyrazistej interpretacji tej samej postaci. Jordan wielokrotnie udowadniał swój talent w rolach takich jak Fruitvale Station, seria Creed, oraz jako złożony czarny charakter Marvela, Erik Killmonger, w Czarnej Pantery z 2018 roku. Z pewnością byłby interesującym wyborem, aby poprowadzić remake Scarface.

Chociaż zaangażowanie Jordana pozostaje w tej chwili plotką, coś, co wiemy o remake’u, to podejście Luca Guadagnino do Call Me By Your Name materiał, w którym filmowiec niedawno przedstawił wgląd w to, co chce osiągnąć za pomocą tego, co wielu uzna za niepotrzebny remake.

Prawda jest taka, że ​​interesuje mnie postać Tony’ego Montana, powiedział Guadagnino. Jest symptomem amerykańskiego snu. Myślę, że te filmy są stworzone na swoje czasy. Mój własny Człowiek z Blizną pojawi się 40 lat po poprzednim. Myślę, że ważne w tych filmach nie jest to, że są tak bujne i fundamentalne jak film Briana De Palmy. Ważne jest, aby wiedzieć, że Tony Montana jest postacią archetypową.

Guadagnino ujawnił również kilka szczegółów dotyczących remake’u, mówiąc, że chce, aby postacie były aktualne, a film szokujący. Ważne są A. To musi być dobrze zrobione, scenariusz musi być świetny – i tak jest. B. Nasz Tony Montana musi być aktualny. Nie chcę niczego naśladować. C. Ten film musi być szokujący.

Rogue One gwiazda Diego Luna był przez jakiś czas związany z remake’iem Scarface, ale ostatecznie się to nie udało. Remake miał burzliwe chwile za kulisami i przeszedł już przez kilku reżyserów i scenariuszy, odkąd Universal rozpoczął tę długą drogę, próbując przenieść go na duży ekran. Dyrektor Training Day i Suicide Squad, David Ayer, był zaangażowany w pisanie scenariusza już w 2011 roku, a Harry Potter i David Yates z Fantastycznych Zwierząt w pewnym momencie kierowali projektem. Od tamtej pory wiele innych hollywoodzkich talentów przywiązało się i opuściło projekt, a nawet Ayer odszedł, a potem wrócił, zanim odszedł ponownie.

Z Guadagnino na pokładzie i Jordanem potencjalnie na czele, remake Scarface może okazać się czymś o wiele większym niż niepotrzebny remake, który wielu przewidywało. Przychodzi do nas z News Week.

Tytuł oryginalny: Scarface Remake Rumor Claims Michael B. Jordan Is the New Tony Montana
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: