Wpis powstał dzięki współpracy z:

Marvel’s The Falcon and the Winter Soldier Data premiery, obsada, zwiastun i wiadomości

Marvel pracuje nad wieloma limitowanymi seriami, które wprowadzą gwiazdy MCU do usługi przesyłania strumieniowego Disney +, a także wykorzystają niektóre z tych programów do wprowadzenia zupełnie nowych postaci. Sokół i zimowy żołnierz, autorstwa twórcy Empire, Malcolma Spellmana i Johna Wicka, Dereka Kolstada, miał na celu

Marvel pracuje nad wieloma limitowanymi seriami, które wprowadzą gwiazdy MCU do usługi streamingowej Disney +, a niektóre z tych programów wykorzystają również do wprowadzenia zupełnie nowych postaci. Falcon and the Winter Soldier, autorstwa twórcy Empire, Malcolma Spellmana i Johna Wicka, Dereka Kolstada, miał być pierwszym z tych projektów, który nadejdzie, ale ze względu na naturę rzeczy i sposób, w jaki żetony spadły podczas Marvela zakłócony harmonogram produkcji na 2020 rok, zostanie wydany PO Scarlet Witch i WandaVision o smaku Vision, ale absolutnie przed innymi seriami, które są w trakcie prac, jak Loki, Hawkeye, She Hulk, Ms. Marvel i Moon Knight.

W końcu zobaczymy, co Marvel zaplanował dla zreformowanego Bucky’ego Barnesa (Sebastian Stan) i jego nowego Kapitana Ameryki, Sama Wilsona (Anthony Mackie), ale najwyraźniej czeka nas dłużej, niż się spodziewaliśmy dla.

Szef Disneya Bob Iger był tym, który pierwotnie ujawnił, że The Falcon and the Winter Soldier planuje premierę w sierpniu 2020 roku w Disney +, ale serial został teraz oficjalnie przesunięty do 2021 roku. Obsada i ekipa wznowili produkcję w finale fragmenty układanki filmowej w Atlancie w stanie Georgia w połowie września.

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia zza kulis nowych scen kręconych…,

Anthony Mackie i Sebastian Stan wspólnie zagrają w The Falcon and the Winter Soldier, ponownie wcielając się w role Sama Wilsona / Falcona i Bucky’ego Barnesa / Winter Soldier, a dołączą do nich inne znane twarze MCU – Daniel Bruhl i Emily VanCamp. Jeśli te imiona brzmią znajomo, to dlatego, że grali role w Captain America: Civil War.

Bruhl wcielił się w Helmuta Zemo, obywatela Sokowia, który stał się mózgiem terrorystów, który w wojnie secesyjnej doprowadził do rozłamu między Tony’m Starkiem a Stevem Rogersem. W międzyczasie Emily VanCamp była Sharon Carter, agentką SHIELD i wnuczką Peggy Carter. Steve Rogers pocałował ich oboje, a intymna chwila z Sharon nie spodobała się fanom, więc romans został zamieciony pod dywan.

Wyatt Russell zagra Johna Walkera, lepiej znanego fanom Marvela jako niespokojnego USAgenta (możesz zobaczyć pierwszy rzut oka na Walkera / USAgenta we wczesnym materiale). To postać, która z pewnością czeka naszych tytułowych bohaterów. Mamy tutaj wszystko, co musisz wiedzieć o Johnie Walkerze, agencie USA.

Desmond Chiam (.) The Shannara Chronicles) i Miki Ishikawa (.) The Terror: Infamy) są także w obsadzie The Falcon and the Winter Soldier. Szczegóły dotyczące ich postaci nie zostały jeszcze podane.

Noah Mills też ma nieujawnioną rolę. Mills pojawia się w serialu podczas krótkometrażowego dramatu kryminalnego NBC The Enemy Within z 2019 roku, który wcześniej pojawił się w serialu thrillerów The Brave.

Chociaż sam w sobie nie jest to pełny zwiastun, po raz pierwszy obejrzeliśmy materiał filmowy The Falcon and the Winter Soldier (a także Loki i WandaVision) podczas Super Bowl. Sprawdź to tutaj i zobacz, czy potrafisz dostrzec tam USAgent, kiedy już to robisz…,

Obejrzyj wszystko co Marvel i nie tylko dzięki BEZPŁATNEJ WERSJI PRÓBNEJ Disney +, właśnie tutaj!

Oto oficjalne streszczenie serii dzięki uprzejmości Disneya:

„Po wydarzeniach z Avengers: Endgame, Sam Wilson / Falcon (Anthony Mackie) i Bucky Barnes / Winter Soldier (Sebastian Stan) łączą siły w globalnej przygodzie, która sprawdza ich umiejętności – i ich cierpliwość – w Marvel Studios The Sokół i zimowy żołnierz. ”,

Co to oznacza dla Kapitana Ameryki? Cóż, jeśli widziałeś koniec Avengers: Endgame, wiesz, że Steve Rogers żył dalej, ale przekazał tarczę Samowi Wilsonowi, który będzie nowym Kapitanem Ameryką. Bucky zgodził się, ale Sam zdecydowanie wydawał się mieć pewne zastrzeżenia co do przyjęcia tarczy i wszystkiego, co ona reprezentuje. Nie zdziw się, jeśli w tym serialu para pogodzi się ze światem, w którym Steve Rogers musi odegrać zupełnie inną rolę, a Sam przetwarza ogrom swojej odpowiedzialności.

Jeszcze jedno wiemy? Prawie na pewno zechcesz wyskoczyć z The Falcon and the Winter Soldier, kiedy w końcu wyląduje.

„Kręcimy to dokładnie tak, jak w filmie” – powiedział Mackie w wywiadzie dla Variety. „Każdy, kto wcześniej pracował w telewizji, mówił:„ Nigdy nie pracowałem przy takim programie telewizyjnym ”. Sposób, w jaki kręciliśmy, sprawia wrażenie dokładnie tak, jakbyśmy kręcili film podzielony na część serialu. Więc zamiast dwugodzinnego filmu, sześć lub osiem godzin filmu. ”,

Deadline donosi, że Kari Skogland (.) The Handmaid’s Tale) wyreżyseruje wszystkie sześć odcinków serialu.

Tytuł oryginalny: Marvel’s The Falcon and the Winter Soldier Release Date, Cast, Trailer and News
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: