Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nadchodzące premiery filmów Marvel: pełny harmonogram 4 fazy MCU

Mamy wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącym harmonogramie filmów Marvela w jednym miejscu! Plan filmu o superbohaterach Marvela rozciąga się teraz aż do 2023 roku (i nie tylko). Niesamowite jest to, że jest jeszcze bardziej ambitny, niż się spodziewaliśmy, a nowe filmy są cały czas ogłaszane. Wygląda na to, że coś jest

Wszystko, co musisz wiedzieć o harmonogramie nadchodzących filmów Marvela, mamy w jednym miejscu! Plan filmu o superbohaterach Marvela rozciąga się teraz aż do 2023 roku (i nie tylko). Niesamowite jest to, że jest jeszcze bardziej ambitny, niż się spodziewaliśmy, a nowe filmy są ogłaszane przez cały czas. Wygląda na to, że nawet coś na masową skalę Avengers: Endgame to dopiero początek. Czy cokolwiek może być większe niż ten szalony finał Avengers: Endgame?

Cóż, wygląda na to, że wkrótce się dowiemy.

Zebraliśmy tyle informacji, ile możemy znaleźć o każdym filmie Marvela, który pojawi się w ciągu najbliższych kilku lat, w przydatnym dla Ciebie kalendarzu premier. Tutaj możesz sprawdzić wszystkie szczegóły dotyczące fazy 4 Marvela i nie tylko. Prawdopodobnie chcesz dowiedzieć się trochę więcej o t,

W ostatnim czasie te daty już kilkakrotnie się zmieniły, a ostatnie zmiany dotyczą Czarnej Wdowy, Wiecznych, Shang Chi i Legendy Dziesięciu Pierścieni. Nie zdziw się, jeśli nadal będą się poruszać w miarę rozwoju sytuacji w związku z pandemią, ale miejmy nadzieję, że zanim Czarna Wdowa będzie gotowa do wyjścia, dotrzemy do końca tego nonsensu.

data wydania: grudzień 2021 r.

Tak, z technicznego punktu widzenia nie jest to wydanie filmowe, ale wraz ze wszystkimi zmianami daty premiery oraz faktem, że minął ponad rok od ostatniego rzeczywistego wydania MCU, zabierzemy dobre rzeczy, gdzie możemy zdobyć. I nie daj się zwieść, WandaVision wydaje się być dobrym materiałem.

Czy zastanawiałeś się kiedyś, co stało się z Wandą po tym, jak przeszła całą Scarlet Witch na Thanos w Avengers: Endgame? Cóż, dowiesz się w WandaVision, która wydaje się przedstawiać zrozpaczoną Wandę radzącą sobie ze śmiercią Visiona w mniej niż zdrowy sposób.

Elizabeth Olsen wraca oczywiście jako Wanda, podobnie jak Paul Bettany jako Vision. Ten program będzie miał poważne powiązania z MCU, a elementy, które będą ważne dla Doctor Strange i Multiverse of Madness i Captain Marvel 2, będą odgrywać znaczące role. Zwiastun jest pełen dziwactw MCU, o których pisaliśmy tutaj.

WandaVision to pierwszy z wielu programów poświęconych MCU, które pojawią się w Disney + w ciągu następnego roku. 2021 przyniesie nam także Falcona i Zimowego Żołnierza oraz Lokiego. Ponieważ będą one również miały kluczowe znaczenie dla przyszłości MCU, dodamy je do tego kalendarza w miarę wydawania okien dystrybucji i / lub zwiastunów.

Data wydania: 7 maja 2021 r.

Film Black Widow miał zostać wydany 1 maja 2020 roku przed wybuchem koronawirusa, ale Disney i Marvel zdecydowali się go opóźnić do czasu, gdy infrastruktura branży powróci do pewnego pozoru normalności. Najpierw zderzyli się z tym do listopada, ale teraz musimy poczekać prawie cały rok od pierwotnie zaplanowanej daty, zanim zobaczymy Nataszę i przyjaciół.

Cate Shortland wyreżyserowała film, a gra Scarlett Johansson z Florence Pugh i Davidem Harbour u boku. Jednym z czarnych charakterów filmu jest Taskmaster i tutaj napisaliśmy o nim trochę więcej.

Natasha Romanoff dostanie tutaj pewnego rodzaju prequel, w którym spotkamy się z Widow na temat wydarzeń z Captain America: Civil War. Czy fabuła wpłynie na ostateczny los jej postaci w grze Endgame? Nie licz na to.

Data wydania: 19 marca 2021 r.

Morbius, spinoff Spider-Mana, to kolejna duża wersja gry Marvel firmy Sony i będzie to oficjalnie pierwszy spinoff, który będzie prawidłowo łączyć się z MCU.

Daniel Espinosa z Safe House reżyseruje na podstawie scenariusza Matta Sazamy, Burka Sharplessa, Arta Marcuma i Matta Hollowaya, jako były Joker Jared Leto gra antybohatera biochemika, który znajduje lekarstwo na rzadką chorobę krwi za pomocą wampira krew nietoperza. Jak możesz sobie wyobrazić, są konsekwencje: na przykład zamienia się w żywego wampira.

Hm… nie zdziw się, jeśli ten skończy się w pewnym momencie w takim tempie, w jakim idziemy.

Przeczytaj więcej o postaci Michaela Morbiusa tutaj i znajdź wszystko, co musisz wiedzieć o jego nadchodzącym filmie, tutaj.

Data wydania: 25 czerwca 2021 r.

Andy Serkis (.) Mowgli) staje za kamerą Venom 2, który teraz może pochwalić się chwytliwym tytułem Venom: Let There Be Carnage, zastępując tym razem Rubena Fleischera jako reżysera. Pierwszy film, podbudowany wspaniałym pokazem w chińskiej kasie, przyniósł absolutną masę pieniędzy, mimo że został wydany głównie z zjadliwymi recenzjami.

Venom 2 będzie kontynuacją filmu spin-offowego Sony z 2018 roku bez Spider-Mana, ale tym razem prawdopodobnie będzie bardziej połączony z MCU, dzięki odnowionej umowie między firmą a partnerami Marvel Studios. Tom Hardy, oczywiście, powróci jako Eddie Brock i, jak można się prawdopodobnie domyślić po tym tytule, zmierzy się ze złoczyńcą Woody’ego Harrelsona, Cletusem Kasady aka Carnage !,

Początkowo zaplanowano to na październik 2020 r., ale na razie zostało przesunięte, ponieważ studia nadal zmieniają daty premier z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

Data wydania: 9 lipca 2021 r.

Simu Liu został obsadzony w roli tytułowego Shang-Chi, a Tony Leung w roli Mandaryna (hej, to imię brzmi znajomo! Ale tym razem na ekranie pojawia się prawdziwy mandaryński). Destin Daniel Cretton reżyseruje na podstawie scenariusza Dave’a Callahama. Biorąc pod uwagę tytuł „Dziesięciu Pierścieni”, Shang-Chi powinien być zanurzony w tradycji Marvela!

To było dwukrotnie opóźniane. Miejmy nadzieję, że to już koniec. Przynajmniej wznowiono produkcję!

Data wydania: 5 listopada 2021 r.

Podczas gdy następny film Spider-Mana nie ma jeszcze tytułu, to się dzieje, a najlepszą wiadomością jest to, że dzieje się to w MCU! Marvel i Sony rozwiązały swoje różnice, zwyciężył zdrowy rozsądek, a Peter Parker z Toma Hollanda pozostanie istotną częścią Marvel Cinematic Universe. Żadne inne szczegóły, nawet tytuł, nie są obecnie dostępne, ale zaktualizujemy to, dodając więcej informacji, gdy będą dostępne!

Powiedz to teraz z nami: ta data prawdopodobnie się zmieni, zwłaszcza że w listopadzie pojawi się również…

Data wydania: 21 listopada 2021 r.

The Eternals ukończył główne zdjęcia i jest w fazie postprodukcji. Chloe Zhao reżyseruje na podstawie scenariusza Matthew i Ryana Firpo.

W obsadzie występują Richard Madden jako Ikaris, Kumail Nanjiani jako Kingo, Lauren Ridloff jako Makkari, Brian Tyree Henry jako Phastos, Salma Hayek jako Ajak, Lia McHugh jako Sprite, Don Lee jako Gilgamesh, Angelina Jolie jako Thena, Gemma Chan jako Sersi i Kit Harrington jako Dane Whitman, Czarny Rycerz.

Ten był kolejną ofiarą przetasowania daty premiery, która przeniosła się z lutego 2021 na listopad tego roku. W końcu zobaczymy najdziksze kreacje Jacka Kirby’ego!

Data wydania: 11 lutego 2022 r.

Taika Waititi, która podarowała nam zachwycającego Thor: Ragnarok, wróci do pisania i reżyserowania. Chris Hemsworth wróci, ale czy będzie to Thor? Natalie Portman to Twój nowy Thor (tak, dobrze przeczytałeś, Jane Foster będzie dzierżyć młotek… tak jak w komiksach!). Do obsady dołączył także Christian Bale. Mamy pewne przypuszczenia, kto może grać, ale nie jesteśmy jeszcze do końca pewni.

Data wydania: 25 marca 2022 r.

Wygląda na to, że Doctor Strange in the Multiverse of Madness otworzy możliwości opowiadania historii w MCU jak nigdy dotąd. A to opiera się tylko na samej nazwie. Scott Derrickson miał reżyserować, ale wycofał się z powodu „twórczych różnic” z Marvelem. Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​Marvel znalazł odpowiedniego zastępcę w osobie Sama Raimi, który oczywiście ma mnóstwo superbohaterów dzięki swojej trylogii Spider-Man na początku 2000 roku! Krąży też kilka plotek, że Jericho Drumm aka Brother Voodoo może zostać wprowadzony w tej kontynuacji. Będziemy mieć na to oko i zaktualizować, jeśli będzie dla nich coś ważnego.

Data wydania: 6 maja 2022 r.

Black Panther 2 nadal znajduje się w harmonogramie premier Disneya, pomimo tragicznej, przedwczesnej śmierci gwiazdy Chadwicka Bosemana. Nie jest jasne, czy Marvel planuje zmienić rolę, ale w tej chwili wydaje się to trudną, a nawet nierozsądną propozycją.

Ryan Coogler powróci jako reżyser, ale obecnie nie ma innych dostępnych informacji. Mamy więcej informacji o Black Panther 2 tutaj.

Data wydania: 8 lipca 2022 r.

Pisarka WandaVision, Megan McDonnell, została wybrana do napisania scenariusza do Captain Marvel 2. Wiesz, co jeszcze jest naprawdę fajne? Nia DaCosta z Candymana wyreżyseruje!,

Nie mamy pojęcia, gdzie znajdziemy Carol Danvers (.) Brie Larson) w sequelu jej niezwykle udanego pierwszego samodzielnego wpisu MCU. Czy będzie walczyć, by poluzować żelazny uścisk swoich byłych kumpli z Kree na galaktyce sprzed Avengersów? A może w następnym filmie zobaczy, jak walczy o sprawiedliwość w teraźniejszości?

A poza tym nadal są pewne daty, które Marvel ogłosił, że nie mają jeszcze dopasowanych projektów. Te daty to…,

Data wydania: 7 października 2022 r.

Czy technicznie rzecz biorąc jest to film MCU? Nie. Ale biorąc pod uwagę wszystkie prawne dziwactwa zachodzące między Marvelem i Sony oraz bardzo uniwersalną koncepcją tej serii, kto tak naprawdę może powiedzieć, że to też NIE JEST film MCU, prawda? W każdym razie kontynuacja najlepszego filmu Spider-Mana wszechczasów pojawi się w 2022 roku, a Avatar: The Last Airbender mastermind Joaquim Dos Santos reżyseruje i pisze David Callaham.

Jest jeszcze „film Marvela bez tytułu”, który jest technicznie zaplanowany na tę datę, ale… to prawie na pewno nie nastąpi teraz. Spodziewaj się, że projekt zostanie przeniesiony na jedną z poniższych dat lub inną, obecnie nieokreśloną datę w kalendarzu.

Luty. 17, 2023,

5 maja 2023 r.

28 lipca 2023 r.

Lis. 3, 2023 r.,

Niektóre z tych dat mogą bardzo dobrze pasować do następujących filmów…,

Peyton Reed powróci, by wyreżyserować trzecią część sagi Ant-Mana, być może najbardziej nieprawdopodobnej trylogii w całym arsenale Marvela. Paul Rudd powróci jako Scott Lang i prawie na pewno możesz spodziewać się, że Evangeline Lilly powróci jako The Wasp, a Michael Douglas jako Hank Pym.

Czarny charakter filmu? To będzie Kang the Conqueror, którego wcieli się Jonathan Majors z Lovecraft Country. Włączenie Kanga otwiera przed MCU wiele interesujących możliwości, a nawet może drażnić pojawienie się Fantastycznej Czwórki! Więcej o tych możliwościach pisaliśmy tutaj.

Będziemy jednak potrzebować szybkiego potwierdzenia powrotu Michaela Peny jako Luisa. Luis jest kluczem…

Prawdopodobnie nastąpi to w jednej z powyższych dat wydania w 2023 roku

Cóż, ta była niespodzianką. W 2019 roku Marvel ogłosił, że zrestartuje serię Blade, a Mahershala Ali będzie grała w tytułowego daywalkera. Stephen Dorff, współgwiazda Ali’s True Detective – i były czarny charakter Blade’a – jest podekscytowany, widząc, co może zrobić z tą postacią, podobnie jak my.

Avengers: Endgame pozostawił zespół w ciekawym miejscu. Omówiliśmy tutaj niektóre możliwości fabularne.

Po burzliwym okresie, w którym James Gunn zwolnił, a następnie ponownie został zatrudniony jako Guardians of the Galaxy Vol. 3, zostanie pierwszym reżyserem Marvela, który ukończy trylogię dla studia. Jednak Gunn nie może nawet rozpocząć filmowania Guardians 3, dopóki nie zakończy produkcji The Suicide Squad dla DC, a także prequelu HBO Max Peacemaker. Po zakończeniu tych projektów może wrócić do MCU.

A co z tymi innymi? Cóż, wciąż czekamy na wiadomość dotyczącą Deadpool 3, a także filmów, które wprowadzą Fantastyczną Czwórkę i X-Men do MCU. Czy któraś z dat z 2023 r. Może załatwić sprawę? To bardzo możliwe! Będziemy aktualizować to o nowe informacje, gdy będą dostępne.

Tytuł oryginalny: Upcoming Marvel Movie Releases: Complete MCU Phase 4 Schedule
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: