Wpis powstał dzięki współpracy z:

Data premiery Marvela Black Widow przesunięta na 2021 rok

Disney przeniósł swoją kolejną dużą kinową premierę Marvel Studios, Black Widow, z 6 listopada 2020 r. Na 7 maja 2021 r. Ten ruch był szeroko rozpowszechniany i oczekiwany, ponieważ trwająca pandemia COVID-19 nadal sieją spustoszenie w branży wystawienniczych. Pojawiły się nawet spekulacje, że Mouse House może na swoim koncie premierę Black Widow

Disney przeniósł swoją kolejną dużą kinową premierę Marvel Studios, Black Widow, z 6 listopada 2020 r. na 7 maja 2021 r.

Ruch był szeroko rozpowszechniany i oczekiwany, ponieważ trwająca pandemia COVID-19 nadal sieją spustoszenie w branży wystawiennictwa teatralnego. Spekulowano nawet, że Mouse House może mieć premierę Black Widow na swojej platformie streamingowej Disney +, tak jak w tym miesiącu z Mulan.

Zmiana Black Widow jest również częścią większego, poważnego wstrząsu w ogólnym harmonogramie wydawniczym Disneya, a firma przeniosła również inne tytuły Marvela, takie jak Shang-Chi i Legenda dziesięciu pierścieni i wieczności jak takie wydawnictwa, jak remake West Side Story Stevena Spielberga i Death on the Nile Kennetha Branagha.

Wydanie „Tenet” Christophera Nolana na początku tego miesiąca, choć dość udane za granicą (ponad 200 milionów dolarów), było powolną katastrofą w Ameryce Północnej. Okrzyknięty przebojem w stylu „pewniaka”, który w wielkim stylu zwabiłby widzów z powrotem do kin, thriller science fiction Nolana zarobił tutaj zaledwie 36 milionów dolarów w ciągu trzech tygodni, co wskazuje, że podczas gdy wiele kin w całym kraju jest teraz otwartych (chociaż działa przy obniżonych pojemność), widzowie wciąż nie wracają.

Te wyniki wystraszyły dyrektorów studia wspierającego Tenet, Warner Bros., które od tego czasu zmieniło wypuszczanie nadchodzących spektakli, takich jak Wonder Woman i Dune. Wtedy też zaczęła się rozmowa, że ​​Disney i inni główni gracze z Hollywood zaczną również przenosić swoje premiery z końca 2020 roku.

Wraz z filmem Disneya Black Widow i October’s Death on the Nile (który ukaże się w grudniu), nie ma tłumów, które pojawią się aż do 20 listopada, kiedy to zgłoszenie Jamesa Bonda No Time to Die jest nadal planowane – chyba że to też się rusza.

Black Widow, która wypełni to, co zmarła Avenger Natasha Romanoff (Scarlett Johansson) robiła między wydarzeniami z Captain America: Civil War i Avengers: Infinity War (a także niektóre z jej wcześniejszej historii) wyjdzie w maju zeszłego roku i rozpocznie sekwencję 4 fazy Marvela. Podczas gdy każda kinowa premiera Marvela pojawi się najwcześniej w 2021 r., Marvel Cinematic Universe wykona swoją pierwszą oryginalną wyprawę w przestrzeń Disney +, kiedy WandaVision ma premierę tam w listopadzie. Inne filmy na łupku Marvela to wspomniani wcześniej Shang-Chi i Eternals, a także Thor: Love and Thunder, Doctor Strange in the Multiverse of Madness, Captain Marvel 2, Ant-Man 3 i Guardians of the Galaxy Vol. 3.

Tytuł oryginalny: Marvel’s Black Widow Release Date Delayed to 2021
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: