Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zwiastun Netflix Over the Moon wybucha w poszukiwaniu kosmicznej bogini

Netflix wydał nowy zwiastun filmu animowanego Over the Moon reżysera Glena Keane'a.

Netflix zaprezentował nowy zwiastun Over the Moon. To najnowsza oryginalna animowana funkcja pochodząca z usługi przesyłania strumieniowego. W tym przypadku pozyskali zdobywcę Oscara Glena Keane’a, który jest znany z pracy nad Małą Syrenką Disneya oraz Piękną i Bestią jako animatora, aby sterował opowieścią nie z tego świata. To jego pełnometrażowy debiut reżyserski. Jak widać z ostatniego zwiastuna, poszedł na całość, by zobaczyć coś, co wydaje się być szalonym wizualnym spektaklem przesiąkniętym chińską mitologią.

Zwiastun otwiera się z młodą dziewczyną i jej ojcem dzielą się miłą chwilą, zanim odkrywamy, że jej mamy nie ma już na zdjęciu. Następnie kolacja z rodziną staje się nieco niezręczna, gdy młoda dziewczyna opowiada legendę o księżycu, który uważa za prawdziwy. Zdeterminowana, by udowodnić, że ma rację, buduje rakietę i leci na księżyc ze swoim króliczym pomocnikiem. Zmienia się w fantastyczną, wypełnioną muzyką przygodę, która przypomina film animowany z dawnych czasów z nowoczesnym wyglądem.

Cathy Ang (Fei Fei), Phillipa Soo (Chang’e) , Robert G. Chiu (Chin), Ken Jeong (Gobi), John Cho (tata), Ruthie Ann Miles (mama), Margaret Cho (ciocia Ling), Kimiko Glenn (ciocia Mei), Artt Butler (wujek) i Sandra Och (pani Zhong) tworzą obsadę. Film zawiera oryginalne piosenki Christophera Curtisa, Marjorie Duffield i Helen Park. Wynik został wykonany przez zdobywcę Oscara Stevena Price’a (Gravity),

Glen Keane wcześniej zdobył Oscara za swój film krótkometrażowy Dear Basketball. John Kahrs (Paperman) jest współreżyserem, pracując razem z Keane. Audrey Wells (The Hate U Give) napisała scenariusz. Gennie Rim (Dear Basketball) i Peilin Chou (Abominable) są na pokładzie jako producenci. Janet Yang, Glen Keane, Ruigang Li, Frank Zhu i Thomas Hui są producentami wykonawczymi.

Over the Moon koncentruje się na błyskotliwej młodej dziewczynie, która jest pełna determinacji i pasji do nauki. Następnie buduje rakietę na Księżyc, aby udowodnić istnienie legendarnej Bogini Księżyca. Po przybyciu na miejsce czeka nieoczekiwana misja, która prowadzi ją do odkrycia kapryśnej krainy fantastycznych stworzeń. Netflix opisuje go jako ekscytującą muzyczną przygodę o posuwaniu się naprzód, obejmowaniu nieoczekiwanego i potęgi wyobraźni.

Pearl Studios wyprodukowało film we współpracy z Netflix. Oprócz zwiastuna, przed debiutem filmu został ujawniony nowy plakat, który zamieściliśmy, abyście mogli obejrzeć. W roku, w którym z oczywistych powodów brakowało dużych filmów, na ratunek przyszły usługi przesyłania strumieniowego. Ale to głośne wydawnictwo skierowane do młodszych widzów, chociaż z pewnością spodoba się wszystkim. Ponieważ wiele dzieci wciąż utknęło w domu, może to zakończyć się hitem, jeśli produkt końcowy jest tak dobry jak ta przyczepa. Over the Moon pojawia się 23 października w serwisie streamingowym Netflix. Koniecznie sprawdź sam nowy zwiastun.

Tytuł oryginalny: Netflix’s Over the Moon Trailer Blasts Off in Search of a Space Goddess
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: