Wpis powstał dzięki współpracy z:

Patrick Stewart fantazjuje o Star Trek spotyka Star Wars Crossover

Mark Hamill i Patrick Stewart w końcu połączyli siły, ale jest to projekt, którego wiele osób nie spodziewa się.

Patrick Stewart chce, aby powstał film o skrzyżowaniu Star Trek i Gwiezdnych Wojen. Stewart i Mark Hamill niedawno połączyli siły przy projekcie, ale nie jest to projekt, którego nikt by się nie spodziewał. Duet to gwiazdy nowej kampanii reklamowej Uber Eats i wydaje się, że naprawdę lubią przebywać w swoim towarzystwie, o czym świadczy nowy wspólny wywiad. Mając to na uwadze, czy moglibyśmy kiedykolwiek zobaczyć dwie największe franczyzy w historii rozrywki połączone w jeden ogromny projekt? Stewart miał to do powiedzenia.

Patrick Stewart dodał, że uważa, że ​​Luke Skywalker Marka Hamilla byłby dobrym rozwiązaniem dla jego załogi. Pomyślałbym, że Picard chciałby mieć Skywalkera w swojej załodze, ale z pewnością będzie go uważnie obserwować, powiedział. Ponieważ ma kilka cech osobowości, które Picard mógłby chcieć mieć na oku. Mark Hamill również uważa, że ​​Luke będzie pasował. Wyjaśnia.

Mark Hamill kontynuował także dyskusję, jak postrzega Star Trek i Gwiezdne Wojny jako dwie zupełnie różne rzeczy. Muszę powiedzieć, że różnica między Gwiezdnymi Wojnami i Star Trek polega na tym, że Trek to klasyczna science fiction, w której ludzie wyruszają w kosmos i napotykają kosmitów, powiedział Hamill. Gwiezdne wojny zostały celowo osadzone w odległej galaktyce, ponieważ jest to fantasy, a nie science fiction. To debata, która toczy się od dziesięcioleci wśród fanów poszczególnych serii.

Oprócz mówienia o podobieństwach i różnicach między Gwiezdnymi Wojnami i Star Trekiem, fani często lubią rywalizować ze sobą. Mark Hamill mówi, że wielokrotnie pytano mnie o rywalizację między Star Wars i Star Trek, ale muszę powiedzieć, że czuję, że to naprawdę jabłka i pomarańcze. Kontynuował: Możesz lubić jedno z nich lub oba, lub żaden z nich. Dlatego ta kampania wydała mi się zabawna, ponieważ wiedziałem, co robią, stawiając nas przeciwko sobie. Fani obu serii najprawdopodobniej będą walczyć do końca czasu, nawet jeśli cudownie wydarzy się projekt crossovera.

Seria Picard ma obecnie zaangażowanych fanów Star Treka, podczas gdy Mandalorian zabawia fanów Gwiezdnych Wojen. Jeśli chodzi o możliwość wystąpienia crossovera, wydaje się wysoce nieprawdopodobne, aby Patrick Stewart spełnił jego życzenie, chociaż zdarzyły się dziwniejsze rzeczy. Gdyby miało to zostać ogłoszone, rok 2020 byłby odpowiednim rokiem, aby to się stało. Wywiad z Markiem Hamillem i Patrickiem Stewartem został pierwotnie przeprowadzony przez Mens Journal.

Tytuł oryginalny: Patrick Stewart Fantasizes About a Star Trek Meets Star Wars Crossover
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: