Wpis powstał dzięki współpracy z:

This Is Us Season 5 Data premiery, obsada i wszystko, co wiemy

Przez cztery sezony płaczliwej telewizji This Is Us było jedną z dramatycznych ostoi NBC. Seria autorstwa Dana Fogelmana obejmuje kilka różnych ram czasowych, przedstawiających życie dwóch rodzin i ich absolutnie tragiczne oddanie zawodowym drużynom sportowym z Pittsburgha. Sezon 5 Teraz This Is Us ma zagłębić się jeszcze głębiej

Przez cztery sezony płaczliwej telewizji This Is Us było jednym z dramatycznych ostoi NBC. Serial Dana Fogelmana obejmuje kilka różnych ram czasowych i przedstawia losy dwóch rodzin i ich absolutnie tragiczne oddanie zawodowym drużynom sportowym z Pittsburgha.

Piąty sezon This Is Us ma być nawet głębiej w często tragiczny świat rodziny Pearsonów. Oto wszystko, co wiemy o nadchodzących odcinkach.

Oto kilka niezwykle dobrych wiadomości z serialu, który był produkowany w czasie COVID-19. Sezon 5 This Is Us właśnie się wydłuża. Według TV Line premiera piątego sezonu This Is Us odbędzie się we wtorek 27 października, a nie pierwotnie zaplanowano 10 listopada.

Otwarcie sezonu będzie trwało jeszcze dwie godziny, jak zapowiadano wcześniej. Oczekuje się, że w tym sezonie program utrzyma zwykłą godzinę 21:00. ET we wtorek we wtorkowym przedziale czasowym.

Rodzeństwo Pearsonów z „Wielkiej Trójki” powróci na sezon 5. W tym Sterling K. Brown jako Randall, Chrissy Metz jako Kate i Justin Hartley jako Kevin. Brown otrzymał nagrodę Emmy i Złoty Glob za rolę Randalla. Powrócą też inne współczesne postacie, Toby Damon (Chris Sullivan) i Beth (Susan Kelechi Watson). Ron Cephas Jones zdobył nagrodę dla najlepszego aktora gościnnego w dramacie Emmy za rolę ojca Randalla, Williama w sezonie 4. Chociaż jego postać nie żyje, zawsze istnieje duża szansa, że ​​wróci do strzelania dla tego aktora gościa Emmy z 2021 roku. < / p>

Również w sezonie 5 powrócą patriarcha i matriarcha Pearson Jack (Milo Ventimiglia) i Rebecca (Mandy Moore). Biorąc pod uwagę oszustwa na osi czasu w This Is Us, bycie martwym ma niewielki wpływ na czas oglądania.

Możliwe, że to może być przedostatni sezon serialu. Chociaż NBC tego nie potwierdziło, producent wykonawczy Isaac Aptaker ujawnił w trzecim sezonie, że wyobrażał sobie trzy kolejne sezony serialu. Jeśli ta oś czasu pozostanie taka sama, spodziewaj się, że This Is Us rozpocznie w tym roku zakończenie gry.

Jedną rzeczą, której możesz się spodziewać w sezonie 5, jest niewygodna dawka rzeczywistości. Showrunner Fogelman ujawnił na Twitterze, że ten sezon rzeczywiście obejmie kryzys związany z koronawirusem i protesty Black Lives Matter.

Tytuł oryginalny: This Is Us Season 5 Release Date, Cast, and Everything We Know
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: