Wpis powstał dzięki współpracy z:

Guardians of the Galaxy 3 nie zostanie opóźniony przez program telewizyjny Jamesa Gunna Peacemaker

James Gunn zapewnia fanów, że swoją pracę nad spinoffem Suicide Squad Peacemaker nie będzie kolidował z Guardians Of The Galaxy Vol. 3.

James Gunn zapewnia fanów, że jego praca nad spinoffem Suicide Squad Peacemaker nie będzie kolidować z Guardians Of The Galaxy Vol. 3.

James Gunn przeszedł od zwolnienia z MCU przez Disneya w związku ze starymi tweetami do pracy nad długo oczekiwanymi projektami zarówno dla MCU, jak i DCEU. Po tym, jak niedawno ogłoszono, że Gunn będzie pisał i reżyserował serię spinoff z The Suicide Squad z Johnem Ceną w roli głównej, fan Marvela zapytał Gunna na Twitterze, czy jego nowe obowiązki będą kolidować z jego pracą nad Guardians of the Galaxy Vol. 3, na które Gunn odpowiedział przecząco.

Spinoff Suicide Squad nosi tytuł O kurwa, to Peacemaker! i gwiazdy Cena w roli tytułowego antybohatera Peacemaker, którego zapaśnik, który stał się aktorem, kiedyś opisał jako dupek Kapitan Ameryka. Gunn jest związany z pisaniem wszystkich ośmiu odcinków serialu i będzie działał jako producent wykonawczy wraz z Ceną i Peterem Safranem.

Chociaż Gunn może wykorzystywać swój czas na pracę nad Peacemaker, faktem jest, że prawdopodobnie to zrobi. będzie miał dużo czasu w najbliższej przyszłości, ponieważ następny film Strażnicy Galaktyki prawie na pewno zostanie cofnięty o rok lub więcej. Niedawno Disney oficjalnie potwierdził, że daty premiery Black Widow i Eternals zostały przesunięte o kilka miesięcy.

Biorąc pod uwagę, jak ściśle powiązane są filmy MCU, opóźnienie w jednym filmie prowadzi do efektu domina w innych częściach w również franczyzy, nawet jeśli przygody Czarnej Wdowy na Ziemi są jak najbardziej oddalone od kosmicznych przygód Strażników Galaktyki. Na razie fani są ciekawi planów Gunna dotyczących Oh f * ck, to Peacemaker! można przeczytać jego oficjalne streszczenie poniżej.

Tytuł oryginalny: Guardians of the Galaxy 3 Won’t Be Delayed by James Gunn’s Peacemaker TV Show
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: