Wpis powstał dzięki współpracy z:

Kapitan Boomerang nie zmienił się w The Suicide Squad Promises Jai Courtney

Aktor Jai Courtney z Suicide Squad mówi, że jego postać nadal jest odpowiedzialna za zespół.

Aktor z Suicide Squad Captain Boomerang, Jai Courtney, mówi, że jego postać nadal jest odpowiedzialna za zespół.

Oryginalny film Davida Ayera Suicide Squad z 2016 roku mógł nie zdobyć żadnych krytyków koniec, ale wprowadził na duży ekran niektóre z najbardziej dziwacznych postaci z DC Comics. Jedną z takich postaci był Kapitan Boomerang, notoryczny czarny charakter Flash, grany z dziką przyjemnością przez australijskiego aktora Jai ​​Courtney. W wywiadzie dla Collidera Courtney wyjaśnił swoją postać Boomeranga w nadchodzącym sequelu / reboocie The Suicide Squad Jamesa Gunna to wciąż ta sama odpowiedzialność, co z pierwszego filmu, który musi poradzić sobie z grupą nieznanych nowych postaci zgranych prosto z komiksów.

Nadchodzący The Suicide Squad będzie miał tylko słabe powiązanie z filmem Ayera, a wielu bohaterów tego filmu zaginie w filmie Gunna, w szczególności Will Smith jako Deadshot. Podczas gdy Jai Courtney wyraził smutek z powodu braku ponownego spotkania gangu OG, wyjaśnił, że The Suicide Squad nie ma być ścisłą kontynuacją.

Wszyscy członkowie obsady, którzy do tej pory skomentowali The Suicide Squad chwalili wrażliwość Jamesa Gunna na projekt i humor, jaki udało mu się wprowadzić do serii. Miejmy nadzieję, że fani będą mogli cieszyć się tym humorem w sierpniu przyszłego roku bez dalszych opóźnień w premierze filmu.

Napisany i wyreżyserowany przez Jamesa Gunna, The Suicide Squad zawiera obsadę składającą się z Violi Davis jako Amandy Waller, Joel Kinnaman jako Rick Flag, Michael Rooker jako Savant, Flula Borg jako Javelin, David Dastmalchian jako Polka-Dot Man, Margot Robbie jako Harley Quinn, Daniela Melchior jako Ratcatcher 2, Idris Elba jako Bloodsport, Mayling NG jako Mongal, Peter Capaldi jako Myśliciel, Alice Braga jako Solsoria, Steve Agee jako King Shark, Pete Davidson jako Blackguard, Nathan Fillion jako TDK, Sean Gunn jako Weasel, Jai Courtney jako Kapitan Boomerang, John Cena jako Peacemaker, Taika Waititi i Storm Reid. Film ma pojawić się w kinach 6 sierpnia 2021 roku. Po raz pierwszy o tym poinformowano w Collider.

Tytuł oryginalny: Captain Boomerang Hasn’t Changed in The Suicide Squad Promises Jai Courtney
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: