Wpis powstał dzięki współpracy z:

Doom Eternal trafi do Xbox Game Pass w październiku

Zespół Xbox potwierdził niedawną plotkę, ujawniając, że Doom Eternal pojawi się w Xbox Game Pass. Doom Eternal okrzyknięto jedną z najlepszych strzelanek FPS w historii - czytamy w artykule na blogu Xbox. Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś tej wyjątkowej marki szybkiej, ciągłej walki w pierwszej osobie, teraz jest czas, aby

Doom Eternal pojawi się w Xbox Game Pass zaledwie kilka dni po ogłoszeniu umowy Microsoft / ZeniMax Media.

Zespół Xbox potwierdził ostatnią plotkę, ujawniając, że Doom Eternal zbliża się do Xbox Game Pass.

„Doom Eternal okrzyknięto jedną z najlepszych strzelanek FPS w historii” – czytamy w artykule na blogu Xbox. „Jeśli nie doświadczyłeś jeszcze tej wyjątkowej marki szybkiej, ciągłej walki w pierwszej osobie, teraz nadszedł czas, aby wbić się w uznaną przez krytyków grę id Software, która pojawi się w Xbox Game Pass 1 października i Xbox Game Pass na PC później w 2020 r. ”, Podczas gdy Microsoft niestety nie ujawnia, kiedy dokładnie Doom Eternal zostanie dodany do Game Pass na PC, wydaje się, że obie wersje gry zostaną dodane do usługi w swoich dotychczasowych formach. Microsoft wspomina o nadchodzącym rozszerzeniu Doom Eternal (.) The Ancient Gods – Part One) w swoich wiadomościach, ale nie sugeruje, że przyszła zawartość DLC Doom Eternal zostanie natychmiast dodana do wersji Game Pass tytułu. Oczywiście wielu fanów ucieszy się, słysząc, że Doom Eternal będzie dostępny w Game Pass w dowolnej formie. Na wypadek, gdybyście to przegapili, mieliśmy sporo pochwał do Doom Eternal, kiedy recenzowaliśmy go na początku tego roku. Chociaż wszystko, co wydarzyło się od tego czasu w 2020 roku, prawie nie pozwala uwierzyć, że Doom Eternal w ogóle został wydany w tym roku, dość łatwo jest nazwać Doom Eternal jedną z najlepszych gier 2020 roku i silnym pretendentem do 2020 Game Awards.

Sercem błyskotliwości tytułu jest projekt poziomów przypominający arenę i zaskakujący nacisk na zarządzanie zasobami. Poruszanie się po najtrudniejszych obszarach gry będzie wymagało sformułowania strategii opartej na eliminowaniu pobliskich wrogów w najbardziej efektywny sposób. Jest to styl, który z pewnością stanowi znaczące odejście od poprzednich gier Doom, ale jest to fascynująca mieszanka koncepcji, które są dość dobrze wykonane.

Jednak większą historią może być to, że dodanie Doom Eternal do oferty Game Pass pojawia się wkrótce po przejęciu przez Microsoft ZeniMax Media. Chociaż z pewnością wydaje się prawdopodobne, że ten ruch jest bezpośrednim skutkiem tego przejęcia, można również uczciwie powiedzieć, że jest to naprawdę tylko przedsmak tego, co ma nadejść.

W końcu Microsoft nie tylko ma już potwierdzili swoje zamiary przekształcenia Starfield w jeden dzień dodatek do biblioteki Xbox Game Pass, ale jest całkowicie możliwe, że znaczna część wcześniejszego katalogu tytułów Bethesdy może wkrótce zostać dodana również do usługi subskrypcji.

Tytuł oryginalny: Doom Eternal Coming to Xbox Game Pass in October
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: