Wpis powstał dzięki współpracy z:

Father of the Bride 3 (ish) Trailer Teases Netflix Reunion Special

Ojciec panny młodej, remake klasycznego filmu z 1950 roku pod tym samym tytułem z 1991 roku, umocnił w połowie kariery ekranowej ikonę komedii Steve'a Martina jako amerykańskiego (nie-Clarka-Griswolda) dobrego, ale neurotycznego ojca filmowego. Rzeczywiście, jego sukces zapoczątkował „Father of the Bride Part II” z 1995 roku, remake oryginalnej kontynuacji „Father’s Little

Ojciec panny młodej, remake klasycznego filmu z 1950 roku pod tym samym tytułem z 1991 roku, zdołał jeszcze bardziej utrwalić status ikony komedii Steve’a Martina na ekranie jako amerykańskiego (nie Clarka-Griswolda) co oznacza, ale neurotycznie niepewny filmowy ojciec. Rzeczywiście, jego sukces zapoczątkował „Father of the Bride Part II” z 1995 roku, remake oryginalnej kontynuacji „Father of the Bride Part II” z 1951 roku, zanim seria nazwała to dniem. Jednak trzeci rozdział mający na celu ponowne połączenie sagi rodziny Banks, Ojciec panny młodej, część 3 (ish), jest teraz skierowany do Netflix – aczkolwiek z dużym haczykiem w odniesieniu do formatu.

Netflix ujawnił niespodziewane ogłoszenie dotyczące „specjalnego wydarzenia” nazwanego Ojciec panny młodej część 3 (ish) w przeddzień premiery, które będzie transmitowane jednocześnie na Netflix i Facebooku w piątek, 25 września. Podczas gdy Netflix gra nieśmiała ze swoim językiem opisowym, raczej nagła natura tego wdrożenia łagodzi wszelkie wyobrażenie części 3 (ish) jako ukradkowej kontynuacji, zamiast wskazywać, że jest to skoncentrowane na Zoomie cyfrowe ponowne połączenie obsady, podobne do tych, które mamy w czasie pandemii. Wygląda jednak na to, że wspomniana obsada będzie czytać oryginalny scenariusz ustawiony w 2020 roku.

Zobacz zwiastun ojca panny młodej część 3 (ish) poniżej.

Co ciekawe, chociaż zwiastun służy głównie jako nostalgiczne podsumowanie dwóch filmów Ojca panny młodej, zanim zachwala obecność pisarki / reżysera Nancy Meyers, która jest współautorką scenariuszy do tych dwóch filmów, z których oba zostały wyreżyserowane przez Charles Shyer. Podobnie, obsada filmowa powraca w tej cyfrowej kontynuacji, w szczególności z głównymi gwiazdami Steve Martin i Diane Keaton, którzy ponownie wcielają się w role George’a i Niny Banks, do których dołączyli Kimberly Williams-Paisley jako Annie Banks-MacKenzie, Kieran Culkin jako Matty Banks, George Newbern jako Bryan MacKenzie i Martin Short jako Franck Eggelhoffer. Jednak jest też dokuczana obecność „kilku gości specjalnych”.

Oczywiście, pierwotne założenie Ojciec panny młodej z 1991 roku skupiało się na George’u Banksem, odnoszącym sukcesy właścicielu firmy zajmującej się butami sportowymi, który radzi sobie z egzystencjalnym szokiem po tym, jak dowiedziała się, że jego młoda córka, Annie (Wiliams-Paisley), wychodzi za mąż . Podczas gdy jego żona, Nina (Keaton) akceptuje narzeczonego Bryana (Newbern), film opowiada o odysei George’a, by go zaakceptować – i ogólnej sytuacji. To dynamika, która mogłaby zostać odtworzona w części II z 1995 roku, w której George doznaje podwójnej dawki niepokoju spowodowanego zmianą życia, gdy Annie zachodzi w ciążę – mimo że czuje się zbyt młoda, by być dziadkiem – tylko po to, by dowiedzieć się, że Nina jest w ciąży – mimo że czuł się zbyt stary, by znowu być ojcem. Gdy część II kończy się urodzeniem przez Annie chłopca, a Niną – córeczkę, można sobie tylko wyobrazić, jakie kryzysy życiowe w Części 3 (ish) czekają na walczącego George’a jakieś 25 lat od czasu, gdy go ostatnio widzieliśmy.

Ojciec panny młodej, część 3 (ish) będzie transmitowany w serwisie Netflix i na Facebooku w piątek 25 września o godzinie 15:00. PST / 18:00 SZAC. Podobnie jak wspomniany zbiór zjazdów obsad klasycznych filmów i programów telewizyjnych, które miały miejsce w ostatnich miesiącach, projekt jest przedsięwzięciem mającym na celu zebranie pieniędzy na cele charytatywne, w tym przypadku dla World Central Kitchen, organizacji non-profit zajmującej się tworzeniem rozwiązania walki z głodem i ubóstwem na całym świecie.

Tytuł oryginalny: Father of the Bride 3 (ish) Trailer Teases Netflix Reunion Special
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: