Wpis powstał dzięki współpracy z:

Enola Holmes 2 musi się wydarzyć nalega, Millie Bobby Brown

Gwiazda Enoli Holmes, Millie Bobby Brown, nie może się doczekać kontynuacji ostatniej adaptacji Netflix.

Po niedawnym wydaniu filmu Enola Holmes z Netflix, gwiazda Millie Bobby Brown wyraziła już zainteresowanie powrotem do kontynuacji. Prowadząc adaptację jako dociekliwa młodsza siostra znanego na całym świecie detektywa, Sherlocka Holmesa, Brown nie może się doczekać powrotu na kolejną przygodę i dalszego rozwoju postaci.

Choć to jeszcze trochę wcześniej Netflix zna liczbę oglądalności Enoli Holmesa, adaptacja otrzymała do tej pory głównie pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i publiczności, a wielu ma nadzieję, że nie będzie to ostatnia, jaką zobaczymy o młodym detektywie. Biorąc pod uwagę ogromną ilość materiału źródłowego, który można by wykorzystać w kolejnych filmach, a także entuzjazm Browna do powrotu, idea kontynuacji jest, ośmielimy się powiedzieć, elementarna.

Na razie widzowie mogą usiąść wygodnie i ciesz się pierwszym występem Enoli Holmes, który pojawił się na Netflix na początku tego tygodnia. Film jest adaptacją serii tajemniczych thrillerów pod tym samym tytułem, napisanej przez Nancy Springer. Historia opowiada o przygodach młodszej siostry Sherlocka Holmesa, Enoli, twórcy Springera, a nie części ustalonego kanonu Sherlocka Holmesa, która, gdy jej matka znika, postanawia zostać super-detektywem. Uciekając do Londynu, gdzie rozpoczyna tajną karierę detektywa specjalizującą się w dochodzeniach w sprawie zaginionych osób, Enola musi także wyprzedzać swoich braci, którzy są zdeterminowani, by schwytać ją i zmusić do spełnienia ich oczekiwań.

W rolach głównych Strangers Things ulubiona odłamka Millie Bobby Brown w roli tytułowej, Enola Holmes występuje w gwiazdorskiej obsadzie obok wschodzącej gwiazdy, w tym Henry Cavill jako Sherlock Holmes, Sam Claflin jako Mycroft Holmes i Helena Bonham Carter jako Eudoria Holmes, Enola, Sherlock i matka Mycroft . Pozostałe role drugoplanowe to Fiona Shaw, Adeel Akhtar, Louis Partridge i Frances de la Tour. Film wyreżyserował talent Fleabag and Killing Eve, Harry Bradbeer, a scenariusz napisał Jack Thorne z zespołu His Dark Materials.

Oficjalne streszczenie adaptacji Netflix brzmi: Anglia, 1884 – świat na krawędzi zmiana. Rankiem w swoje 16 urodziny Enola Holmes (Millie Bobby Brown) budzi się i odkrywa, że ​​jej matka (Helena Bonham Carter) zniknęła, pozostawiając po sobie dziwny asortyment prezentów, ale bez wyraźnej wskazówki, gdzie odeszła ani dlaczego. Po swobodnym dzieciństwie Enola nagle znajduje się pod opieką swoich braci Sherlocka (Henry Cavill) i Mycrofta (Sam Claflin), którzy obaj postanowili wysłać ją do szkoły dla młodych dam. Odmawiając spełnienia ich życzeń, Enola ucieka w poszukiwaniu swojej matki w Londynie. Ale kiedy w jej podróży zostaje uwikłana tajemnica otaczająca młodego zbiegłego lorda (Louis Partridge), Enola sama staje się super-detektywem, przechytrzając swojego słynnego brata, gdy odkrywa spisek, który grozi cofnięciem biegu historii. Oparta na uwielbianej przez Nancy Springer serię książek Enola Holmes to nowa, dynamiczna tajemnicza przygoda, która wprowadza największego detektywa świata do jego najbardziej zaciekłej rywalizacji: nastoletniej siostry. Gra jest w przygotowaniu.

Enola Holmes jest już dostępna w serwisie Netflix. To przychodzi do nas dzięki uprzejmości Deadline.

Tytuł oryginalny: Enola Holmes 2 Has to Happen Insists Millie Bobby Brown
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: