Wpis powstał dzięki współpracy z:

Kingsman Prequel The King’s Man pojawi się wcześniej, niż się spodziewano

The King's Man pojawi się teraz w kinach trochę wcześniej, niż oczekiwano.

W dzisiejszej odsłonie zmiany daty premiery, The King’s Man jest najnowszym filmem, który ma zostać przesunięty, tyle że tym razem film zaskakująco pojawi się w kinach wcześniej niż oczekiwano. Oczekiwany prequel był pierwotnie zaplanowany na listopad, a następnie wrzesień tego roku, z datą premiery przesuniętą na 26 lutego 2021 r. Jednak w rzadkim posunięciu The King’s Man został nieco przesunięty do przodu i jest teraz zamiast tego ma zostać wydany 12 lutego 2021 roku.

The King’s Man znajduje zbiór najgorszych w historii tyranów i zbrodniarzy, którzy zbierają się razem, by zaplanować wojnę, która zgładzi miliony ludzi i zniszczy ludzkość . Jeden mężczyzna i jego protegowany muszą ścigać się z czasem, aby ich powstrzymać, ponieważ film ujawnia pochodzenie elitarnych tajnych służb. The King’s Man wyreżyserował Matthew Vaughn, który wraz z Karlem Gajduskiem napisał scenariusz. Film będzie prequelem i trzecim filmem z serii Kingsman: The Secret Service, która jest luźno oparta na serii komiksów Kingsman, stworzonej przez Dave’a Gibbonsa i Marka Millara i opublikowanej przez wydawnictwo Marvel’s Icon Comics.

Podczas gdy The King’s Man jest prequelem, reżyser Matthew Vaughn niedawno potwierdził, że film położy podwaliny pod Kingsman 3. Pomimo upływu dziesięcioleci i angażowania całej gamy zupełnie nowych postaci, Vaughn ujawnił, że film będzie pomóc określić przyszłość serii, gdy powróci do głównej osi czasu. Włożyliśmy nasiona do tego, co wydarzy się w Kingsman 3, aż do tego. I będzie zupełnie inaczej, żartował reżyser.

Vaughn ujawnił również, że The King’s Man zagłębia się w genezę słynnego hasła organizacji, maniery czyni człowieka, sloganem, który, jeśli zostanie wypowiedziany, oznacza, że ​​ktoś zostanie zraniony. W pewnym sensie będziemy. Dowiemy się, dlaczego maniery tworzą człowieka, powiedział Vaughn na New York Comic-Con w zeszłym roku. Odkryjemy, dlaczego jedną z moich ulubionych kwestii w nowym filmie jest „reputacja jest tym, za kogo się ludzie myślą, a postać jest tym, kim jesteś”. Jest w nim wiele prawd o naszym współczesnym społeczeństwie, które nazwałbym domowymi prawdami, które warto zapamiętać. To alegoria … Pierwsza wojna światowa wydarzyła się z powodu szalonych polityków i ruchów politycznych, które wymknęły się spod kontroli. Wszyscy myśleli, że nie może być wojny, a potem to się stało. Żyjemy teraz w szalonych czasach.

Wydanie The King’s Man, które jest dostosowywane i przyspieszane, następuje po ogromnej zmianie w nadchodzącej czwartej fazie Marvel Cinematic Universe. Black Widow, która początkowo miała trafić do kin 20 listopada, zostanie otwarta 7 maja 2021 r., Przesuwając cały harmonogram dużego ekranu MCU. Eternals, który miał zostać wydany w lutym przyszłego roku, zostanie otwarty 5 listopada 2021 r., A Shang-Chi and the Legend of the Dziesięć Pierścieni 9 lipca 2021 r. Zamiast maja 2021 r. Niestety, oznacza to, że teraz nie będziecie filmem Marvela w tym roku, po raz pierwszy od prawie dekady.

Tak więc, zgodnie z dostosowanym harmonogramem, premiera filmu The King’s Man ma nastąpić 12 lutego 2021 roku. The King’s Man pochodzi dzięki uprzejmości 20th Century Studios.

Tytuł oryginalny: Kingsman Prequel The King’s Man Will Arrive Earlier Than Expected
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: