Wpis powstał dzięki współpracy z:

Zawód: Rainfall Trailer wyzwala nieubłagany atak obcych na planetę Ziemię

Monster Pictures wydało nowy zwiastun filmu Occupation: Rainfall, kontynuacji Occupation z 2018 roku.

Mamy nowy zwiastun Occupation: Rainfall. Jest to kontynuacja zawodu z 2018 roku i jest uważany za jeden z największych australijskich filmów science-fiction, jakie kiedykolwiek powstały. Zwiastun trafił do sieci przed światową premierą filmu na Monster Fest 2020, która odbędzie się 30 października w Sydney, Brisbane, Adelajdzie i Perth. Ale zanim to się stanie, zaproponowano nam przyjrzenie się temu, co się zbliża, i wygląda to na ogromne, dzikie widowisko.

Zwiastun rozpoczyna się ujęciem miasta w ogniu, z pewnym głosem, który daje nam znać, jak tragiczna stała się sytuacja na Ziemi. Następnie otrzymujemy zapowiedź niełatwego sojuszu zawartego między ludźmi a członkiem najeżdżającej rasy obcych, która wystawiła świat na takie niebezpieczeństwo. To tylko zwiastun, z mnóstwem imponujących ujęć składających się z gigantycznych stacji kosmicznych, walk powietrznych, eksplozji, latających bestii i prawie wszystkiego, czego można oczekiwać w gigantycznym filmie science-fiction. Luke Sparke wraca na krzesło reżysera w sequelu. W obsadzie znaleźli się Ken Jeong (Crazy Rich Asians), Jason Isaacs (Harry Potter), Daniel Gillies (Vampire Diaries), Dan Ewing (Love and Monsters), Dena Kaplan (Dance Academy), Temuera Morrison (Star Wars: Attack of the Clones) ), Mark Coles Smith (Last Cab To Darwin), Jet Tranter (Thor: Ragnarok), Lawrence Makoare (The Lord Of The Rings), David Roberts (The Matrix: Reloaded), Vince Colosimo (Chopper), Zac Garred (General Hospital ) i Trystan Go (Prawo rodzinne). Sparke miał to do powiedzenia w oświadczeniu.

Zawód: Po wydarzeniach z pierwszego filmu pojawiają się opady deszczu. Mamy teraz dwa lata do międzygalaktycznej inwazji na Ziemię. Ocalali w Sydney w Australii walczą w desperackiej bitwie, której ofiary piętrzą się każdego dnia. Ale ruch oporu i ich nieoczekiwani sojusznicy odkrywają spisek, który może doprowadzić do pewnego końca wojny. Wraz z najeźdźcami z kosmosu zdeterminowanymi, by uczynić Ziemię swoim nowym domem, trwa wyścig, aby ocalić ludzkość.

Poza połączonym zespołem, film zawiera również efekty stworzone przez te same australijskie zespoły i artystów, którzy byli część Thor: Ragnarok, I am Mother and Spider-Man: Homecoming. Kontynuacja została wyprodukowana przez duet matki i córki Carly i Carmel Imrie oraz współproducent wykonawczy Todd Williams. Monster Pictures prowadzi dystrybucję w całej Australii i Nowej Zelandii. Film Mode Entertainment zajmie się dystrybucją na innych rynkach. Zawód: Deszcz nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Koniecznie sprawdź sam zwiastun z kanału Monster Fest na YouTube.

Tytuł oryginalny: Occupation: Rainfall Trailer Unleashes an Unrelenting Alien Assault on Planet Earth
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: