Wpis powstał dzięki współpracy z:

Mural Chadwicka Bosemana odsłonięty w Downtown Disney

Świat wciąż opłakuje i oddaje hołd zmarłemu wielkiemu Chadwick Boseman po jego śmierci w wieku 43 lat.

Świat wciąż opłakuje i oddaje hołd zmarłemu wielkiemu Chadwick Boseman po jego śmierci w wieku 43.

Centrum Disneya zaprezentowało nowy mural poświęcony Blackowi Pantera gwiazda Chadwick Boseman. Aktor zmarł 28 sierpnia w wieku 43 lat po potajemnej walce z rakiem okrężnicy. Tylko garstka ludzi, którzy byli naprawdę blisko Bosemana, wiedzieli, z czym ma do czynienia, co sięga czasów, gdy był na planie Czarnej Pantery. Kilka tygodni później świat nadal opłakuje i oddaje hołd Bosemanowi.

Nikkolas Smith jest artystą odpowiedzialnym za nowy mural przedstawiający Chadwicka Bosemana. Podzielił się zdjęciami muralu Downtown Disney, na którym Boseman oddaje cześć Wakandzie małemu dziecku w masce Czarnej Pantery. To potężny obraz, który wkrótce pojawi się w mediach społecznościowych, gdy ludzie zaczną odwiedzać okolice tuż za Disneylandem. Smith tak powiedział o swoim hołdzie dla Bosemana.

Nowy mural Downtown Disney powstał po tym, jak Marvel Comics zaczęło drukować hołdy dla Chadwicka Bosemana na wszystkich swoich najnowszych okładkach różnych historii. Dołączono maskę Czarnej Pantery, baner z nazwiskiem aktora oraz spoczynek w mocy. To tylko kolejne przypomnienie znaku, jaki Boseman pozostawił na świecie w swoim krótkim czasie na Ziemi, który wykracza daleko poza komiksy, Marvel Cinematic Universe i duży ekran.

Pastor Gershom Sikaala z Chadwicka Bosemana zapewnił duchowe przewodnictwo dla aktora przez ostatnie cztery lata, choć Sikaala mówi, że Boseman tak samo mu pomógł. Obaj zbliżyli się do siebie i rozmawiali o wielu sprawach poza wiarą. Sikaala niedawno stwierdził również, że Boseman był w stanie udzielić mu rady, jak pomóc poruszać się po mediach w bardziej pozytywnym świetle.

Reżyser Black Panther Ryan Coogler ujawnił, że nawet nie wiedział, że Chadwick Boseman jest chory kiedy robili ten film. Dowiedział się po fakcie, jak większość świata. Ponieważ był dozorcą, przywódcą i człowiekiem wiary, godności i dumy, chronił swoich współpracowników przed cierpieniem – mówi Coogler. Żył pięknym życiem. I zrobił wielką sztukę. Dzień po dniu, rok po roku. Tym był. Pamięć Chadwicka Bosemana będzie nadal żyła dzięki tym, którzy z nim pracowali, a także wszystkim, którzy zostali przez niego zainspirowani. Możesz zobaczyć nowy mural Downtown Disney powyżej, dzięki koncie Instagram Nikkolasa Smitha.

Tytuł oryginalny: Chadwick Boseman Mural Unveiled at Downtown Disney
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: