Wpis powstał dzięki współpracy z:

Ponowne sesje w Lidze Sprawiedliwości Zacka Snydera podbijają budżet Do 70 milionów dolarów

Warner Bros. wyrzuca dużo pieniędzy, aby umożliwić Zackowi Snyderowi ukończenie Snyder Cut of Justice League.

Warner Bros. wysyła dużo pieniędzy, aby umożliwić Zackowi Snyderowi ukończenie Snyder Cut of Justice League.

Ujawniono, ile Zack Snyder’s Justice League będzie kosztować i to znacznie więcej niż pierwotnie oczekiwano. Snyder Cut, tak jak się stało, reprezentuje oryginalną wizję filmowca zespołu superbohaterów DC, który w przyszłym roku trafi do HBO Max jako czteroczęściowy miniserial. Aby tak się stało, spowoduje to, że studio nieco się cofnie.

Niedawno poinformowano, że Ben Affleck, Henry Cavil, Gal Gadot, a nawet Ray Fisher mają wrócić w przyszłym miesiącu na tydzień powtórzeń. Henry Cavill od tego czasu powiedział, że nie wróci z grupą. Pierwotnie zgłoszono, że nie będą miały miejsca żadne dodatkowe zdjęcia. Nie tylko to, ale Fisher jest obecnie w środku ogromnego sporu z Warner Bros., w którym bierze udział Joss Whedon i jego zachowanie na planie podczas powtórek w Justice League. Ale w jednym z tych raportów znalazła się kwota 70 milionów dolarów, która podobno jest tym, co studio wyrzuca na The Snyder Cut. Samo to mogłoby stworzyć stosunkowo drogi film. Dla przykładu, budżet Jokera wyniósł około 55 milionów dolarów.

Budżet zostanie przeznaczony nie tylko na powtórki, ale także na zakończenie wielu prac nad efektami wizualnymi, edycję i dodatkowe post- produkcja dotyka, aby zakończyć czterogodzinną epopeję o superbohaterach. Chociaż przed ogłoszeniem na początku tego roku toczyło się wiele debat na temat istnienia The Snyder Cut, nie jest tak, że Warner Bros. właśnie miał gotowy film na półce. Opisywano go jako samochód bez drzwi, lakieru i boazerii. To, co istniało, nie było gotowe do teatru na żadnym odcinku wyobraźni. Było to cięcie w toku, które wymagało dużo pracy.

Zack Snyder początkowo rozpoczął zdjęcia do Justice League wkrótce po wydaniu Batman v Superman: Dawn of Justice, tylko po to, by opuścić projekt na kilka miesięcy przed jego wydanie. Następnie wkroczył Joss Whedon, nadzorując ogromne przeróbki i powtórki, które dramatycznie zmieniły oryginalną wizję Snydera. To również zawyżało budżet, który według wszystkich szacunków był rzędu 300 milionów dolarów. Fakt, że Warner Bros. inwestuje kolejne 70 milionów dolarów, aby zamienić ten film w miniserial HBO Max, jest naprawdę wymowny. To wiele mówi o poziomie popytu, który narastał w Internecie przez lata.

Snyder Cut zobaczy wiele zmian. Czarny charakter Darkseid zostanie uwzględniony. Zobaczymy Supermana w jego czarnym garniturze. Cyborg będzie bardziej centralnym punktem. Steppenwolf przechodzi poważną przemianę. A na pewno nie zabraknie niespodzianek. Zwłaszcza przy czterogodzinnym czasie pracy. Zwiastun wydany podczas DC FanDome dał nam jak najlepsze spojrzenie na to, co nadchodzi. Justice League Zacka Snydera ma pojawić się gdzieś w 2021 roku, chociaż nie ustalono konkretnej daty. Z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach. Ta wiadomość dociera do nas przez The Wrap.

Tytuł oryginalny: Zack Snyder’s Week-Long Justice League Reshoots Ring the Budget Up to $70M
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: