Wpis powstał dzięki współpracy z:

Batman wyrusza do Chicago w przyszłym miesiącu na „obszerne” sceny batmobilu

Filmowanie niektórych „obszernych sekwencji jazdy” do The Batman odbędzie się w Chicago w przyszłym miesiącu.

W przyszłym miesiącu w Chicago odbędzie się kręcenie niektórych „obszernych sekwencji jazdy” dla The Batman.

Wraz z kręceniem filmu The Batman, który niedawno przeszedł krótką przerwę po Mrocznym Rycerzu Sam, Robert Pattinson, pozytywnie testuje, produkcja ruszyła ponownie i wkrótce ruszy w stan. Zdjęcia do Batmana zaplanowano na przyszły miesiąc w Chicago w stanie Illinois, a według doniesień film będzie kręcony przez pięć dni w ciągu dwóch weekendów pod koniec października.

Chociaż nie ma jeszcze wskazówek, czy główna obsada będzie zaangażowana w filmowanie, doniesienia twierdzą, że będzie to obszerne sekwencje jazdy, co oznacza, że ​​może zawierać trochę akcji Batmobilu. To nie będzie pierwszy raz, kiedy Zamaskowany Krzyżowiec wykorzysta Chicago, a Wietrzne Miasto zajmuje czołowe miejsce w trylogii Mroczny Rycerz Christophera Nolana.

Batman został opisany jako historia oparta na noirach, która po około dwóch latach swojej kariery w walce z przestępczością przyjmie się z torturowanym Brucem Waynem. Młody Bruce był zniechęcony brakiem wpływu, jaki ma na zbrodnię w Gotham, kiedy nagle z rąk Człowieka-Zagadki dochodzi do serii morderstw. Prowadź ścieżką, która ujawni mroczne sekrety jego ukochanych rodziców, Bruce jest zmuszony stawić czoła korupcji, która ma miejsce w cieniu jego miasta, a wszystko to podczas próby złapania Człowieka-Zagadki, zanim ponownie zabije.

Założenie gwiazda, Robert Pattinson, ubiera się w rolę Caped Crusader, a reżyser Matt Reeves wyjaśnił niedawno, dlaczego przyciągnął go aktor, którego wszyscy nadal kojarzą z serią Twilight. Robert Pattinson jest taki, że jest niesamowitym aktorem, powiedział Reeves. Wydaje mi się, że praca, którą wykonał przez ostatnie, nie wiem, sześć lat, była niesamowita. Mój przyjaciel nakręcił film zatytułowany Zaginione miasto Z, w którym pojawił się Rob, a ja pomyślałem „kim jest ten facet?”. Po prostu taka charyzma, a on, Rob w filmie ma niesamowitą brodę, a ty mówisz „kto to jest”, a to Rob. A Rob in the Rover i Rob in Good Time, jest jak kameleon … to tylko utalentowany aktor.

Co ciekawe, to nie tylko talent aktorski Pattinsona zapewnił mu upragnioną rolę DC, ale także jego pasję do mitologii Batmana, którą podzielił się z reżyserem Mattem Reevesem. [Robert] pracował nad swoim rzemiosłem w ten naprawdę niewiarygodny sposób, a tak się składa, że ​​jest też ogromnym, pełnym pasji fanem Batmana, taki jaki jestem i tak … to była niesamowita rzecz móc połączyć się z nim i dzielić się emocjami związanymi z postacią i współpracować z nim, powiedział Reeves. To znaczy, wiesz, wygląda jak Batman, ale przede wszystkim ma duszę kogoś, kogo myślę, że może zagrać Batmana, jakiego nigdy wcześniej nie widziałeś.

Wraz z Pattinsonem Batman zgromadził gwiazdorska obsada, w tym Zoë Kravitz jako Catwoman, Paul Dano jako Riddler, Colin Farrell jako Penguin, Andy Serkis jako Alfred Pennyworth, John Turturro jako Carmine Falcone, Peter Sarsgaard jako Gil Colson i Jeffery Wright jako komisarz Gordon. Premiera Batmana jest obecnie zaplanowana na 1 października 2021 r. Dzięki uprzejmości Production Weekly.

Tytuł oryginalny: The Batman Heads to Chicago Next Month for ‚Extensive’ Batmobile Scenes
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: