Wpis powstał dzięki współpracy z:

Nick Fury: Nowy serial telewizyjny Marvela z Samuelem L. Jacksonem w Disney +

Samuel L. Jackson powtórzy swoją rolę Nicka Fury'ego w nowym serialu telewizyjnym Disney + Marvel według Variety. Żadne szczegóły nie są obecnie dostępne poza faktem, że do diabła popularny super szpieg MCU jest rzeczywiście głównym bohaterem serialu i że Kyle Bradstreet (Mr.Robot) napisze i wyprodukuje

Samuel Jackson zagra Nicka Fury’ego w serialu telewizyjnym Disney + MCU.

Samuel L. Jackson powtórzy swoją rolę Nicka Fury’ego w nowym serialu telewizyjnym Disney + Marvel według Variety. Obecnie nie są dostępne żadne szczegóły poza faktem, że będzie on popularnym super szpiegiem MCU, który jest rzeczywiście głównym bohaterem serialu i że Kyle Bradstreet (.) Mr. Robot) napisze i wyprodukuje serial.

Wiadomość nadeszła zaledwie kilka miesięcy po tym, jak Agents of SHIELD zakończyli siedmiosezonowy program ABC. Podczas gdy ten program był rzekomo częścią szerszej ciągłości MCU i rozpoczął się od wydarzeń z pierwszego filmu o Avengersach, zawsze wydawał się trochę odłączony od właściwego Marvel Cinematic Universe, pomimo dwóch krótkich kameów samego Jacksona stosunkowo wcześnie. A ponieważ zawsze był na łasce większych wydarzeń, które miały miejsce na ekranie, nigdy tak naprawdę nie zagłębiał się w głębszą historię i machinacje najlepszej agencji szpiegowskiej MCU.

Jackson pojawia się jako Nick Fury od czasu pojawienia się na scenie po napisach końcowych filmu Iron Man w 2008 roku. Postać odegrała główną rolę w The Avengers and Captain America: The Winter Soldier (gdzie sfingował własną śmierć po ujawnieniu, że HYDRA zinfiltrował SHIELD) i często pojawiał się w filmach MCU, które potem nastąpiły.

Warto zauważyć, że Jacksona Fury otrzymał historię powstania w Captain Marvel z 2019 roku, który dotyczył początków SHIELD w połowie lat 90. i ujawnił, w jaki sposób postać dostała swoją słynną opaskę na oko. Ostatnio Fury został zauważony w Spider-Man: Daleko od domu… ​​ale w głębi kosmosu na statku Skrull.

Te ostatnie występy rodzą największe pytania. Czy to może być serial poświęcony Furii, który radzi sobie z nadchodzącym konfliktem Kree / Skrull i usuwa akcję ze świata? A może chodzi o odbudowę SHIELD przez Fury na Ziemi po Avengersach?

Niezatytułowana seria Nick Fury dołącza do programu Disney + MCU, które obiecują wnieść kinową wartość produkcyjną do usługi przesyłania strumieniowego, z historiami, które (w przeciwieństwie do poprzednich ofert ABC i Netflix Marvel) faktycznie wpłyną na wydarzenia Marvel Cinematic Universe iść naprzód. Pierwszym z nich, który pojawi się w grudniu, jest WandaVision, a po nim The Falcon and the Winter Soldier w 2021 r., Tom Hiddleston z serialem Loki i nie tylko, w tym She-Hulk z Tatianą Maslany. Inne potwierdzone programy MCU w Disney + to Moon Knight i Hawkeye.

Biorąc pod uwagę niepewny stan wydań kinowych w tej chwili (który niedawno doprowadził do zmiany kalendarza Disneya w kalendarzu wydań MCU), ma sens, że mogą podwoić swoją strategię przesyłania strumieniowego. Raport Variety nie wydaje się pozytywny, że program Nicka Fury’ego został skierowany do serialu, ale można się założyć, że tak będzie. Zaktualizujemy to, podając więcej informacji, gdy tylko będą dostępne.

Tytuł oryginalny: Nick Fury: New Marvel TV Series Starring Samuel L. Jackson Coming to Disney+
Źródło: d-o-g

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: