Wpis powstał dzięki współpracy z:

Program telewizyjny Nick Fury z Samuelem L. Jacksonem dzieje się w Disney

Samuel L. Jackson powróci jako Nick Fury do Marvel Cinematic Universe, tym razem na małym ekranie.

Nie widzieliśmy ostatniego filmu Nicka Fury’ego Samuela L. Jacksona w Marvel Cinematic Universe. Wyszło na jaw, że aktor ma powrócić do roli byłego szefa S.H.I.E.L.D. w nowym serialu Marvela na żywo dla Disney +. Program dołączy do coraz silniejszego składu seriali akcji na żywo, które będą silnie powiązane z filmami MCU.

Według nowego raportu Samuel L. Jackson jest związany z seria bez tytułu. Kyle Bradstreet jest na pokładzie, który napisał i wyprodukował serial. Bradstreet jest najbardziej znany ze swoich prac nad serialem Mr. Robot. Inne jego osiągnięcia to Copper i Berlin Station. Na razie nie jest jasne, na jakim etapie rozwoju jest seria. Szczegóły fabuły również są ukrywane. Chociaż ostatnie znane miejsce pobytu Nicka Fury’ego w MCU może stanowić wskazówkę, dokąd zmierza seria.

Spoilery dla tych, którzy nie widzieli Spider-Man: Far From Home, ale Nick Fury był ogromną częścią film. Jednak w scenie po napisach końcowych ujawniono, że Skrull Talos, których poznaliśmy w Captain Marvel, podszywał się pod Fury na Ziemi. W międzyczasie dogoniliśmy Fury’ego, który był w kosmosie na ogromnej stacji kosmicznej. To jeszcze nie zostało rozwiązane w MCU, ale uważa się, że może to być związane z organizacją znaną jako S.W.O.R.D. (Departament Obserwacji i Reagowania Świata Świadomych). Na stronach Marvel Comics grupa została stworzona specjalnie po to, aby radzić sobie z możliwymi zagrożeniami ze strony obcych. Telewizja Marvel niedawno została zamknięta, co doprowadziło do poważnych zmian w sposobie, w jaki Marvel Studios i Disney radzą sobie z telewizją na żywo w ramach marki. Kilka programów, w tym The Falcon and the Winter Soldier, WandaVision, Loki, Hawkeye, She-Hulk, Moon Knight i Ms. Marvel, jest na różnych etapach rozwoju dla Disney +. Te programy, w przeciwieństwie do Daredevil, czy nawet Agents of S.H.I.E.L.D. będzie mocno zakotwiczony w pozostałej części MCU. Dodatkowo, szef Marvel Studios, Kevin Feige, będzie zaangażowany jako producent. Feige obiecał również, że postacie takie jak Ms. Marvel pojawią się później w filmach po ich wprowadzeniu na mały ekran. WandaVision, który niedawno zadebiutował swoim pierwszym zwiastunem, ma być pierwszym z tych programów, które pojawią się jeszcze w tym roku. Samuel L. Jackson był częścią MCU od samego początku. Aktor pojawił się w scenie po napisach końcowych w filmie Iron Man z 2008 roku, sadząc pierwsze nasiona, które wyrosną na The Avengers. Od tego czasu stał się ostoją serii. Jackson jest jednym z najwybitniejszych i najbardziej rozpoznawalnych aktorów współczesności. Poza pracą nad Marvelem, niektóre z jego osiągnięć to Pulp Fiction, Park Jurajski, trylogia prequel Star Wars, Unbreakable i Kong: Skull Island. Z pewnością będziemy Cię informować o dalszych szczegółach projektu. Ta wiadomość dociera do nas za pośrednictwem Variety.

Tytuł oryginalny: Nick Fury TV Show with Samuel L. Jackson Is Happening at Disney+
Źródło: movieweb

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

Serdecznie polecamy nasze zaprzyjaźnione serwisy: